TÜYAP Kitap Fuarı’na Üsküdar Üniversitesi damgası

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 37’ncisi düzenlenen Uluslararası Kitap Fuarı yine çok sayıda kitapseverin ilgisi ile karşılaştı. Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri de fuar haftasında imza günü etkinlikleri ve söyleşiler gerçekleştirerek okuyucuları ile bir araya geldi.

TÜYAP Kitap Fuarı’na Üsküdar Üniversitesi damgası
Paylaş:

PROF. DR. SEVİL ATASOY KUSURSUZ CİNAYET KONULU SÖYLEŞİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen kusursuz cinayetler söyleşisi yoğun ilgi gördü. Söyleşi de kusursuz suç kavramı üzerinde duran Atasoy aydınlatılamayan suçlar ile ilgili çarpıcı örneklere yer verdi.

Söyleşi ardından Prof. Dr. Sevil Atasoy okurlarının kitaplarını imzaladı.

PROF. DR. TAYFUN UZBAY OKURLARI İLE BULUŞTU

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Nöropsikofarmakoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (NPFUAM) Müdürü Prof. Dr. Tayfun Uzbay da 37’ncisi düzenlenen Uluslararası Kitap Fuarı’nda okurları ile buluştu.

Okurlarının kitaplarını imzalayıp, sorularını yanıtlayan Uzbay, okurları ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Tüyap Kitap Fuarında ayrıca, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Canan, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmet Galip Yolcuoğlu da okurlarıyla bir araya geldi, onlara kitaplarını imzaladı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: