Tarhandan ' Aile İçi İletişim” konferansı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Maraş’ta “ Aile İçi İletişim” konferansı verdi.

Tarhandan ' Aile İçi İletişim” konferansı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediyesi’nin düzenlediği 2. Kitap ve Kültür Fuarı Etkinlikleri kapsamında Maraşlılarla buluştu. Evlilik okulu proje kapsamında Tarhan “Aile İçi İletişim” başlıklı konferansa konuşmacı olarak katıldı. Tarhan kitaplarını da okurları için imzaladı.Tarhandan ' Aile İçi İletişim” konferansı

Kahramanmaraş Büyük Şehir Belediyesi, bu yıl 2’incisini düzenlediği Kitap ve Kültür Fuarı Etkinlikleri kapsamında Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı Maraşlılarla buluşturdu.

Evlilik Okulu projesi kapsamında Tarhan, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Aile İçi İletişim” başlıklı konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Evlilik okulu öğrencileri, yargı mensupları ve Kahramanmaraş halkının yoğun ilgi gösterdiği konferansta Tarhan, mutlu ailenin püf noktalarını anlatırken Tarhan, okurlarına kitaplarını da imzaladı. 

Tarhandan ' Aile İçi İletişim” konferansı 2   

 



Etiketler: adaylarla meslek söyleşileri basında Üsküdar üniversitesi nevzat tarhan üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi dersleri üsküdar üniversitesi fiyatları Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi programları yeni açılan üniversiteler prof. dr. sevil atasoy üsküdar üniversitesi öğrencileri nevzat tarhan konferans üsküdar üniversitesi eğitimleri üsküdar üniversitesi bursları ergoterapi g 20 zirvesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Madde bağımlılığının diğerlerinden farkı nedir?
  19 Mart 2019, 11:30
 • Jackson efsanesinin sonu mu?
  18 Mart 2019, 09:17
 • Sporda doğru bilinen yanlışlar!
  18 Mart 2019, 09:07
 • Parkinson yaşlılık hastalığı değil!
  15 Mart 2019, 09:06