Tarhan'a canlı yayında sürpriz

Sürpriz bu kez Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a.

Tarhan'a canlı yayında sürpriz

Sürpriz bu kez Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a.

10Ülke Tv’de yayınlanan “İyi Bak Kendine” programına katılan Tarhan’a kitap sürprizi. Uğur Canbolat, Tarhan’ın yeni çıkan kitabını canlı yayında kendisine takdim edince Tarhan, şaşkınlığı ve sevinci bir arada yaşadı. Koruyu Ruh sağlığı alanında yaptığı çalışmalarla toplumun güvenini kazanan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu alandaki hizmetlerinde hız kesmiyor. Gerek kaleme aldığı kitaplar ve katıldığı televizyon programları gerek sunduğu sağlık hizmetleriyle toplumun ruh sağlığı seviyesini yükseltmeyi amaçlayan, topluma koruyucu ruh sağlığı farkındalığı aşılayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın 17’inci kitabı da çıktı. Tarhan Timaş Yayınlarından çıkan “ Sen Ben ve Çocuklarımız” isimli son kitabını ilk kez canlı yayında gördü. Ülke Tv’de yayınlanan İyi Bak Kendine programında Tarhan’a yeni kitabını Uğur Canbolat yayın esnasında sürpriz bir şekilde takdim edince ortaya ilginç kareler çıktı. Rektör Tarhan sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemezken şaşkınlık ile sevinç bir arada yaşadı. tarhan_canbolat1 PROGRAMI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ... Şaban Özdemir (NPGRUP)    
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Randevu Al