Sosyetedekiler de sinirlenir

Avrupa sosyetesini bir araya getiren dünyanın en eski dans etkinliklerinden biri olan Viyana Opera Balosu’nda Alman sunucu, ‘Bilet paranı kim ödedi’ diyen adamın ağzını burnunu dağıttı.

Sosyetedekiler de sinirlenir

Avrupa sosyetesini bir araya getiren dünyanın en eski dans etkinliklerinden biri olan Viyana Opera Balosu’nda Alman sunucu, ‘Bilet paranı kim ödedi’ diyen adamın ağzını burnunu dağıttı.

sossyeteAvusturya’da 1935 yılından bu yana savaş ve ekonomik krizler haricindne her yıl düzenlenen ve sosyetenin ünlü isimlerinin katıldığı Viyana Opera Balosu bu yıl olaylı geçti. Bilet fiyatlarının 12 bin dolara kadar çıktığı baloya, içeride bir kadeh içki içmek için servet ödemeyi göze almak gerekiyor. Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian, Avusturyalı iş-adamı Richard Lugner’in davetlisi olarak katıldı. Kardashian’ın baloya katılmak için 500 bin dolar aldığı belirtildi. Ancak kadınların beyaz elbise ve erkerlerin de smokinle katıldığı baloda çıkan kavga muhteşem dans ve müzik şölenine gölge düşürdü.

ŞAMPANYA KADEHİNİ FIRLATTI

Baloya Lugner’in davetlisi olarak gelen Alman televizyon sunucusu Johannes B. Kerner, balo salonunda dolaşırken Bavyeralı işadamı Andre Kemper’in sözlü saldırısına uğradı. Alkollü olduğu söylenen Alman işadamı, Kerner’in yanına gelerek “Senin bilet paranı kim ödedi, açıkla bakalım” diye sataştı. Andre Kemper daha sonrada bir işadamına seyahat masraflarını ödettiği için yarğılanan eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff’a gönderme yaparak “İşte karşınızda yeni Wullf” ifadesini kullandı. Bununla da yetinmeyen davetli daha sonra da Alman sunucuya elindeki şampanya kadehini fırladı.

EV SAHİBİ ARAYA GİRDİ Kendisine yönelik hakaretler sonrasında kontrolünü kaybeden Kerner, ile isimsiz davetli birbirine girdi. Şampanya bardaklarının havada uçuştuğu kavgada Alman işadamı çenesinden yaralandı. Kavga balonun ev sahibi Lugner’in devreye girmesiyle son buldu.

KİM’E IRKÇI SALDIRI Baloyu 1.5 saat sonra terk eden Kim kardashian ırkçı saldırıya uğradığını iddia etti. Kardashian bir kişinin yüzünü siyaha boyayıp yanına gelerek, sevgilisi Kanye West’in taklidini yaptığı belirtti. MİLLİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan, sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan olurlar. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan ya
  • İnsanları daha ucuza satın alabilecekleri bir ürün veya deneyim için büyük paralar harcamaya iten nedir? Çok para harcamanın psikolojik nedenlerini bi
  • Kişi neden soğuk görünür? Bunu isteyerek mi yapar? Bu nitelemede bulunmaya bizi ne sürükler? Soğuk görünüm altında yatan nedenler neler?
  • Covid-19 salgını ile birlikte dijital sağlık okuryazarlığının gündeme geldiğini vurgulayan uzmanlar, gerek bilgi algılanmasında gerekse dijital ortaml
  • Neden maraton koşucuları daha iyi CEO oluyorlar?
  • Çok kabus görenler aslında şanslıymış! Gece kabus görmek, gündüz korkularla başa çıkmakta faydalı olabilir.
  • Randevu Al