Sarı Tişörtlülerin Oryantasyonları Başladı

Üsküdar Üniversitesi her yıl olduğu gibi bu yıl da tercih ve tanıtım günlerinde aday öğrencileri misafir edecek.

Sarı Tişörtlülerin Oryantasyonları Başladı

27 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek tercih ve tanıtım günlerinde aday öğrencileri bu yıl da sarı tişörtlüler karşılayacak. Öncesinde sarı tişörtlüler oryantasyon programında bir araya geldi.

“Üniversitenin işleyişi anlatıldı”

27 Temmuz-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Tercih ve Tanıtım Günlerinde adaylara rehberlik edecek olan sarı tişörtlülerin ilk grubu oryantasyon eğitimine aldı.

İdari Direktörlüklerin katılımıyla gerçekleştirilen oryantasyon programında üniversitenin tüm işleyişi ve çalışmaları öğrencilere ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Ayrıca Üsküdar Üniversitesi’nin sunduğu Çevrimiçi Görüşme, Canlı Destek, Çağrı Merkezi, Bilgi Formu, Sosyal Medya, Kariyer Testi konularında da açıklayıcı bilgiler verildi.

Programda Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş, Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Özcan Demir, Kütüphane Ve Dokümantasyon Direktörü Murat Gündoğdu, Kütüphane ve Dokümantasyon Yöneticisi Duygu Nar, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular, Öğrenci İşleri Direktörü Cumhur Bakır konuşmalarını gerçekleştirdi.

Öğrenciler, üniversitenin çalışmalarına ve işleyişine ilişkin her yönüyle bilgilendirildi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al