Sarı Tişörtlülerin Oryantasyonları Başladı

Üsküdar Üniversitesi her yıl olduğu gibi bu yıl da tercih ve tanıtım günlerinde aday öğrencileri misafir edecek.

Sarı Tişörtlülerin Oryantasyonları Başladı

27 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek tercih ve tanıtım günlerinde aday öğrencileri bu yıl da sarı tişörtlüler karşılayacak. Öncesinde sarı tişörtlüler oryantasyon programında bir araya geldi.

“Üniversitenin işleyişi anlatıldı”

27 Temmuz-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Tercih ve Tanıtım Günlerinde adaylara rehberlik edecek olan sarı tişörtlülerin ilk grubu oryantasyon eğitimine aldı.

İdari Direktörlüklerin katılımıyla gerçekleştirilen oryantasyon programında üniversitenin tüm işleyişi ve çalışmaları öğrencilere ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Ayrıca Üsküdar Üniversitesi’nin sunduğu Çevrimiçi Görüşme, Canlı Destek, Çağrı Merkezi, Bilgi Formu, Sosyal Medya, Kariyer Testi konularında da açıklayıcı bilgiler verildi.

Programda Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş, Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Özcan Demir, Kütüphane Ve Dokümantasyon Direktörü Murat Gündoğdu, Kütüphane ve Dokümantasyon Yöneticisi Duygu Nar, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular, Öğrenci İşleri Direktörü Cumhur Bakır konuşmalarını gerçekleştirdi.

Öğrenciler, üniversitenin çalışmalarına ve işleyişine ilişkin her yönüyle bilgilendirildi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al