Rektörle buluşmalar başlıyor

Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkan ve Üyeleri, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Rektör Tarhan ile bir süre görüşen başkan ve üyeleri, ileriye dönük hedef ve çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Rektörle buluşmalar başlıyor

Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkan ve Üyeleri, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Rektör Tarhan ile bir süre görüşen başkan ve üyeleri, ileriye dönük hedef ve çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

nevzat_tarhan_ogrenci_konse ogrenci_konseyi  Ziyaretten, her ay “Rektörle Buluşmalar” başlığı altında rutin görüşmelerin gerçekleştirilmesi kararı çıktı. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Öğrenci Konsey Başkanı ve üyelerini makamında kabul etti.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Genel Sekreter Selçuk Uysaler’in de bulunduğu kabulde Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ayşe Naz Hazal Sezen, Konsey Üyeleri Gaye Kağan, Tuğba Çakıroğlu, Yüksel Ayhan, Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Tamer Özer Durak öncülüğünde Rogrenci_konseyi1ektör Tarhan’ı ziyaret etti. Buluşmada Üsküdar Üniversitesi gibi özel bir markanın öğrencisi olmaktan gurur duyduklarını, bu büyük markanın daha da büyümesi çok güzel ve özel projelere imza atması için öğrenciler olarak ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan öğrenciler, üniversiteyi daha da büyütecek dünya çapında büyük projelere imza atacaklarını belirtti.

 ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Tarhan ise bu görüşmelerin her ay “Rektörümüzle Buluşmalar” başlığında düzenli olarak gerçekleştirilmesini istedi.ogrenci_konseyi2 Öğrencilere tematik üniversitede öğrenim görmenin ve Dünyanın JCI akreditasyonuna sahip 3’üncü, Türkiye’nin ise tek nöropsikiyatri hastanesi olan NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde uygulama imkânı bulmanın avantajlarından bahseden Tarhan, ülkemizde hastanesi olan çok az özel üniversite olduğunu söyledi. Stajyerlik konusunda kendi üniversite öğrencilerine öncelik tanıyacaklarını ifade eden Tarhan, bu imkânı öğrencilere en geniş şekilde sunacaklarının da altını çizdi. Üniversite ve akademik kadronun, öğrencilerimizin İnternational Organizasyonlara imza atmasında ciddi destek sağlayacaklarını da vurgulayan Rektör Tarhan, öğrencilerin sosyal sorumluluk ve paylaşım projelerinde de yer almalarını istedi. Haydi Tut Elimi, Mutlu Yuva Mutlu Yaşam gibi derneklerin çalışmaları ve projelerinin öğrenciler için avantaj olduğunu ifade eden Tarhan, Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğüyle birlikte kulüpler ve organizasyonlar yapabileceklerini de kaydetti. Tarhan konsey başkan ve üyelerine görüşmenin sonunda son çıkan “Pozitif Psikoloji” isimli kitabını imzaladı. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Tremor Hastalığının Tedavisinde Türkiye’de İlk Yerli Ürün geliyor. El titremesini önleyen bileklik tasarlandı! Bu bileklik ile el titremesi tarihe kar
  • Randevu Al