Prof. Dr. Tarhan’ın yazısı En Çok Okunanlarda

Prof. Dr. Tarhan’ın yazısı Harvard Business Review’in En Çok Okunanları Arasında yerini aldı.

Prof. Dr. Tarhan’ın yazısı En Çok Okunanlarda

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın 2013 yılında Harvard Business Review için kaleme aldığı “İş Dünyasında Nörobilim Desteği” başlıklı yazı platformun en çok okunan yazıları arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Tarhan’ın yazısı Harvard Business Review’in En Çok Okunanları Arasında!

Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi Harvard Business Review iş dünyasının temel sorunlarına pratik ve reel çözümler sunuyor. Her ay dünyanın en önemli akademisyenleri, iş dünyasının fikir önderleri ve danışmanları tarafından liderlik, strateji, inovasyon, insan kaynakları yönetimi, küreselleşme ve finans alanlarında araştırmaya dayalı makaleler yayımlanıyor.

Tıp dünyasında nöropsikoloji çalışmaları ile ön plana çıkan Prof. Dr. Tarhan tarafından kaleme alınan “İş Dünyasına Nörobilim Desteği” başlıklı yazı 2013 yılında yayımlandığı günden itibaren en çok okunan yazılar arasında bulunuyor.

Hedef kitlesinde CEO’lar, üst düzey yöneticiler, girişimciler ve işletme akademisyenlerine ek olarak öğrencilerin de yer aldığı HBR Türkiye’de yayımlanan yazı, okuyucu ile buluştuğu günden bu yana binlerce kez okunarak alanında başvuru niteliği taşıyan yazılar arasında yer alıyor.

Yazı İçin...

ÜHA
 

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen ve iki yıl aradan sonra bu yıl 39’unc
  • Japonyalı Akademisyenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile bir araya geldi.
  • Üsküdar Üniversitesi, Türk Kızılay, Haydi Tut Elimi Derneği ve Gönüllülük Elçileri Sessiz İyilikler Platformu iş birliği ile “Akıldan Kalbe, Gönülden
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan Mevlid’i Nebi Haftası Kapsamında Din Görevlileriyle buluştu.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı’yı ziyaret etti.
  • Randevu Al