Prof. Dr. Tarhan’ın iki kitabı daha İngilizceye çevrildi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın iki kitabı daha İngilizceye tercüme edildi.

Prof. Dr. Tarhan’ın iki kitabı daha İngilizceye çevrildi

Mesnevi Terapi (Rumi Therapy) ve İnanç Psikoloji (Faith in the Laboratory)  kitaplarından sonra şimdi de Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young) ve Bilinçli Aile Olmak (Conscious Family) kitapları İngilizceye çevrilerek okuyucusuyla buluştu.

Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları yabancı dilde okurları ile buluşuyor

Türkiye’nin sevilen ve takip edilen yazarlarından Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü – psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young) kitabında gençlere seslenerek onlara tavsiyelerde bulunuyor. Timaş Yayınlarından okuyucusuyla buluşan Bilinçli Aile Olmak (Conscious Family) kitabında Tarhan, aile içi iletişim konusunda pratik ipuçları sunuyor.

Şuana kadar kaleme aldığı çok sayıda kitabıyla topluma kültür ve bilgi aşılayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın İngilizceye çevrilen dördüncü kitabı ise Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young). Kitapları bugüne kadar 1 milyonun üzerinde satan Tarhan’ın diğer kitaplarının da İngilizceye çevrilme çalışmaları sürüyor.

Psikoloji, psikiyatri ve eğitim alanlarında çok sayıda eseri bulunan Tarhan’ın kitaplarına seçkin kitabevleri ve e-ticaret siteleri ile amazon.com’dan ulaşılabiliyor.

 Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı birçok eser Almanya’da çok satanlar listesine girdi.
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin İlk Ders Kitabı Çıktı.
  • Son dönemlerde yaşamımızın bir parçası olan, günümüzün önemli bir kısmını orada geçirdiğimiz sosyal medya, psikolojik yönüyle ele alındı. Prof. Dr. Ne
  • TV programcısı, yazar Uğur Canbolat’ın son kitabı “Kalbi Tutan Mektuplar” Akıl Fikir Yayınları’ndan okuyucusu ile buluştu.
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oğuz T
  • Travmaların Gölgesinde; Politik Psikoloji kitabıÜsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke
  • Randevu Al