Prof. Dr. Tarhan'dan 'Beslenmede İrade Eğitimi'

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Helal ve Sağlıklı Gıda Kongresi’ne katıldı.

Prof. Dr. Tarhan'dan 'Beslenmede İrade Eğitimi'

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan Helal ve Sağlıklı Gıda Platformunca düzenlenen 3. Uluslararası Helal ve Sağlıklı Gıda Kongresi’ne katıldı. Tarhan, Beslenme ve İrade Eğitimi başlıklı oturumun başkanlığını yaptı.

Helal ve Sağlıklı Gıda Platformunca düzenlenen 3. Uluslararası Helal ve Sağlıklı Gıda Kongresi İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Cemil Birsel Salonu’nda gerçekleştirildi.
Alanında çok sayıda kişinin katılımıyla gerçekleştirilen, yapılmakta olan araştırmalar ve edinilen bilgilerin paylaşıldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı.

Tarhan, “Beslenmede İrade Eğitimi” başlıklı oturumun başkanlığını yaptı. Oturumda Beslenmenin psikofizyoloji ve psikopatolojisi, beslenmede irade eğitimine sosyolojik yaklaşım, kelam ilminde irade eğitimi gibi başlıklar ele alındı.

 Etiketler: adaylarla meslek söyleşileri basında Üsküdar üniversitesi nevzat tarhan üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi dersleri üsküdar üniversitesi fiyatları Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi programları yeni açılan üniversiteler prof. dr. sevil atasoy üsküdar üniversitesi öğrencileri nevzat tarhan konferans üsküdar üniversitesi eğitimleri üsküdar üniversitesi bursları ergoterapi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04