“Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” başlıyor

“Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” Habertürk’te başlıyor.

“Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” başlıyor

Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan,  “Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” isimli yeni bir televizyon programında psikiyatri ve psikolojiye dair merak edilen tüm konularda bilgi verecek. Program, her Pazar Habertürk TV’de 11:15 - 11:55 saatleri arasında seyircisiyle buluşacak.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan,  “Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” isimli yeni bir televizyon programı ile izleyicisiyle buluşacak.

Psikiyatri ve psikolojiye dair merak edilen tüm konuların ele alınacağı programda Prof. Dr. Tarhan, psikiyatrik hastalıklardan; kıskançlık, takıntı, depresyon, şizofreni, sınav kaygısı, duygu durum bozuklukları,  bağımlılık gibi çocuk-ergen ve yetişkin psikolojisine dair pek çok konuya değinecek.

Hayatın içerisinde her gün karşılaştığımız, kişiler ve çiftler arasındaki iletişimden çatışmalara kadar farklı konulara da yer verilecek programda, tiyatro oyuncusu İlker Elibol öncülüğünde Eğlence Mühendisleri de skeçleriyle katkıda bulunacak.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Stüdyolarında çekimleri yapılan “Prof. Dr. Nevzat Tarhan’la Duygu Okulu” programı, bundan böyle her Pazar 11:15-11:55 saatleri arasında Habertürk TV ekranlarından yayınlanacak.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi desteği, psikiyatrist Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar danışmanlığında hazırlanan programın ilk bölümünde kıskançlık konusunun ele alınıyor. İlk bölüm 14 Ekim Pazar günü saat 11:15 Habertürk ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Etiketler:


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Psikosomatik hastalık ne demektir?
  15 Nisan 2019, 10:12
 • Beyinde pıhtı atması nedir, nasıl tedavi edilir?
  11 Nisan 2019, 17:12
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 17:01
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 16:52