Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı duygulandıran sürpriz

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı Gaziantep’te duygulandıran sürpriz... Gaziantep’te duygulandıran sürpriz. “Evlilik Psikolojisi” kitabını aynı cümlelerinin altını çizdiklerini evlendiklerinde fark ettiler.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı duygulandıran sürpriz

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı Gaziantep’te duygulandıran sürpriz. 1 ay önce evlenen Merve ve Mehmet Akbulut çifti evlendikten sonra Tarhan’ın “Evlilik Psikolojisi” kitabını okuduklarını, üstelik kitabın aynı cümlelerinin altını çizdiklerini fark etti.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Gaziantep’te eğitimcilerle buluştuğu konferanslar sonrası gerçekleştirilen kitap imzada duygulandıran bir sürprizle karşılaştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın konferansını dinleyen Merve ve Mehmet Akbulut çifti kitap imza için sıraya girdi.

1 aylık evli olan çift, evlenmeden önce birbirlerinden habersiz bir şekilde Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın aynı kitabını okuyup hatta aynı cümlelerin altını çizdiklerini görünce çok şaşırmış.

Evliliğe bakış açılarında ve bu süreçte Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitabının yaşamlarında çok etkili olduğunu belirten ikili, evlenecek gençlere bu kitabı tavsiye etti.

Çift, “Altı çizili cümleler bile aynıydı. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Çiftlerin bir birini anlamaları çok önemli. 1 aylık evliyiz. Çok güzel bir evliliğimiz var. Evlenecek çiftlere evlenmeden önce kesinlikle bu kitabı alıp okumalarını tavsiye ederiz.” şeklinde konuştu.

 Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 Etiketler: Merve ve Mehmet Akbulut evlilik psikolojisi prof. Dr. Nevzat tarhan


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Psikosomatik hastalık ne demektir?
  15 Nisan 2019, 10:12
 • Beyinde pıhtı atması nedir, nasıl tedavi edilir?
  11 Nisan 2019, 17:12
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 17:01
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 16:52