Otelde eşini unutan var!

Almanya’daki bir seyahat portalının otel çalışanları arasında yaptığı ankette otel odalarında unutulan ‘Unutulmaz eşyalar’ı belirledi.

Otelde eşini unutan var!

Almanya’daki bir seyahat portalının otel çalışanları arasında yaptığı ankette otel odalarında unutulan ‘Unutulmaz eşyalar’ı belirledi.

Müşterilerin unuttukları değerli eşyaların dışında eş veya annesini de unutanların da bulunduğu görüldü. Tatil sırasında konaklanan otelin odasında unutulanlarla ilgili ‘lastminute.de’ (Son dakika) adlı seyahat portalı anket yaptı. Ayrıntıları Deutsche Welle’de yer alan anket, otellerde takma dişden iPad’e, ‘yetişkin oyuncağı’ndan mücevhere kadar çok daha ilginç şeylerin unutulduğunu ortaya koydu. Dünya çapındaki 500 otelde yapılan anketin sonuçları şöyle oluştu: 1. 2 Kez ‘eş’ unutuldu 2. Yılan unutuldu. 3. Annesini unuttu. 4. Köpeğini unuttu. 5. ‘Yetişkin oyuncağı’ unutuldu.. 6. 1 torba salyangoz unuttu. 7. Yakuza kılıcı unutuldu. 8. Polis silahını unuttu. 9. Elmas yüzük unutuldu. 10. Nakit para unutuldu.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Harvard Üniversitesi’nden psikolog Dr. Martha Stout, Yanı Başınızdaki Sosyopat isimli kitabında bir sosyopatİ ele veren 10 işareti açıkladı. Bir sosy
  • Geçirdiğiniz çocukluk gelecekteki yaşlılığınızı belirliyor. Bana çocukluğunu anlat, sana nasıl bir yaşlı olacağını söyleyeyim!
  • Hayatın deneyleri ve darbeleri bazılarımızı olgunlaştırır, bazılarımızı imha eder. Herkes iki yoldan birini seçmek zorundadır. Ya olgunlaşacağız ya da
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Randevu Al