Online terapi ücretsiz

Online terapide mekânsal farklılık olsa da yüz yüze terapi açısından herhangi bir fark yoktur.

Online terapi ücretsiz

Yüz yüze terapide uygulanan destekleyici terapi ya da bilişsel davranışçı terapi yöntemleri aynı şekilde online terapide de mevcuttur. Online terapi ücretsiz olarak sizlere sunulur. Daha etkili bir seans alır ve tüm sorun ve şikâyetlerinizi psikolog ve psikiyatristlere anlatırsınız.

ONLİNE TERAPİ AVANTAJLARI NELERDİR

Psikoloğa ulaşılabilirliği yüksektir. Online terapi ücretsiz olarak uygulanabilen ve yüz yüze tedavi kadar etkili bir terapidir. Süresini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz psikoloğa internet üzerinden bağlanabilirsiniz. Kontrollere gidemeyenler için büyük fırsattır. Farklı şehirlerde oturanlar istedikleri uzman psikolog ile internet üzerinden görüşme yapabilir.

Bedensel engeli bulunan kişiler ya da dışarı çıkmaktan korkan kişiler özellikle tercih eder. Aldığınız psikolojik destek nedeniyle çevrenizdekilerden göreceğiniz tepkilerden çekiniyorsanız online terapi ile bu durumu aşarsınız. İnternet üzerinden görüşme yapılacağı için kimsenin bilmesine gerek kalmaz.

İNTERNETTEN ONLİNE TERAPİ ÜCRETSİZ ALMAK İSTEYENLER NELERE DİKKAT ETMELİ

Seçilen online terapist mutlaka profesyonel kimlik taşımalı. Tanınmış olmasının yanı sıra yetkili bir uzman olması gerekir. Çalıştığı alanla ilgili olarak akademik bakış açısına sahip olmalıdır. Web sitesi üzerinden online yazışma, kameralı görüşme, e-posta ya da telefonla görüşme şeklinde yapılır.

Anksiyete, panik bozukluk, stres, cinsel sorunlar, kulak çınlaması, yeme bozukluğu gibi hastalıklarda online terapi yöntemi büyük başarı sağlar. Şizofreni gibi ağır hastalıklarda, intihar eğilimi olanlarda, 18 yaşın altındaki kişilerde online terapi yöntemi uygulanmaz. Probleminiz kısa ve belirginse e-posta ile danışmana başvurabilirsiniz.

Sorununuz biraz daha karışıksa örneğin panik bozukluk, cinsel sorunlar, evlilik sorunları gibi durumları yaşıyorsanız canlı psikolojik yardım alabilirsiniz. Online terapi öncesi danışan ve terapist arasında mutlaka psikolojik yardım sözleşmesi yapılmalı. Görüşme öncesi terapistin kimliğini doğrulaması gerekir.

Bilişsel davranışçı terapi, varoluşçu terapi, destekleyici psikoterapi, davranış bozuklukları gibi alanlarda yardım alabilirsiniz. yoğun iş temposunda bulunan kişiler, 40 yaş altındakiler, üniversite mezunları, kadınlar, internetten sık alışveriş yapanlar, ilişki sorunu olanlar, ekonomik terapi hizmeti arayanlar, psikoloğa istedikleri an ulaşmak isteyenler online terapiye başvurabilir.

Paylaş:Bu yazıya 47 yorum yapıldı.
 • serap yazdı:

  Çocuklara sözsüz müzik dinletmek veya öğretmek zararlımıdır?Bu tür müziklerin çocuklar üzerindeki etkisi neler olabilir?


 • Saskin yazdı:

  Merhaba kızım 15 yaşında ben iş yerinde iken eve erkek arkadaşını getirmiş eve geldim sık yaşadım kızıma güvenin kalmadı nasıl davranacağımı şaşırdım çocuk ta 16 yaşında tanışmak istemiş benimle deliye döndüm lütfen yardım edin ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler


 • sedat yazdı:

  şizofrenim


 • didem yazdı:

  ben çok zor durumdayım çaresizim psikolojim çok bozuk beni çıkarsız menfaatsiz kendi doğru bakıs acısıyla yönlendirebilecek uzman birinin tavsiyelerine ihtiyacım var bana yardım edin nolursunuz yasadıklarım bana göre çok cok ağır artık


 • Melike can yazdı:

  Merhaba ,15 yıllık evliyim kocam ilgi gösterme yoksunu.Artık hergece uyudugumda ilk aşkım rüyama giriyor ve beni alıp goturmek iatiyor.bu çok sık olmaya başladı .dyloxia 60 kullanıyorum . Rüyada sayıklamaktan korkuyorum .dizce ne yapmalıyım


 • Aynur yazdı:

  Çok zor durumdayım uzman birinin yardımına ihtiyacım var


 • hüseyin yazdı:

  merhaba, kızım lise son sınıfta ,yaz tatilinde devamlı kitap okuyor fakat hep roman türü kitaplar bir tülü kendisine faydalı olabilecek okul hayatında ve kendini geliştirebilecek kitaplar okumuyor, zorlamak istemiyorum ama biraz da geçimsiz ve agresif olduğu için de konuşmaya gelemiyor, çoğu zaman istedikleri kitapları alıyorum ..acaba bu tür şeyleri okuması doğru mu ne zamana kadar sürer tşk. ederim..


 • Zafer yazdı:

  Psikolojik yardım


 • Zafer yazdı:

  Merhaba babamın psikolojik yardıma ihtiyacı var fakat kabul etmiyor.Ne yapmamız gerekiyor kafası yerinde değil sürekli sinirli bi dediği bi dediğini tutmuyor söylediklerini unutuyo ben öyle bi şey demedim diyor.küsüp gidiyor gelince hiç bişey olmamış gibi devam ediyor.sacma sapan yakıştırmalar yapıyor yardımcı olurmusunuz ileride daha da tehlikeli olurmu


 • Şule yazdı:

  Özgüven eksikliği


 • Doğrusu yazdı:

  Kitap bir yana kızınızın neden bu şekilde (konuşmaya gelememek, konuşmak istememek) davrandığını sorun ama asla kızgın davranmayın sinirlenseniz bile sesinizi yükseltmeyin lise son sınıf diyorsunuz gayet olgun bir kız olmalı illa mantıklı düşünecektir. Aile arası veya arkadaş çevresiyle bir sorunu vardır depresif davranıyordur kendimden biliyorum :)


 • BARIŞ yazdı:

  İLİŞKİ ESNASINDA KARSI TARAFA DEGILDE KENDIME KARSI SADISTCE DAVRANILMASI HOSUMA GIDIYOR SIZCE BEN PADAFİLİ MİYİM ARASIRA BAZENDE BIRILERIYLE TARTISTIGIMDA ONU CESİTLİ ÖLÜM SENARYOLARIYLA DUSUNUYORUM AMA BIR KAÇ DK SONRA BUNDAN PİŞMANLIK DUYUYORUM VE KENDI KENDIME SACMALAMA SEN SANA GÜCÜ YETMEYENE ELİNİ BİLE KALDIRMIYOSUN DIYORUM VE NEYLE UGRASIYOSAM ONA DONUYORUM


 • ibrahim Balkaş yazdı:

  söze nerden başlayayım bilemiyorum, ben yıllardır aşırı sinirliyim, aslında normalde çok sakin sevecen biriyim ama biri beni tetiklediği zaman kendimi kaybediyorum, ve inanın hiç kimseden değil kendimden korkuyorum çünkü aklıma öldürmekten başka bişey gelmiyor, yakın zamanlardan örnek vermem gerekirse taksici biri sırf bunun ayaklarına biri sıkacak görecek gibi bir kelime kullandı diye onu arabasının içerisinde gece istirahat ederken canlı canlı yakmayı düşündüm, kavga etmek istemiyorum çünkü karşımdaki kişinin canlı olduğunu unutuyorum boynunu kollarımla kilitliyorum, başka bir örnekte satış üzerine bir mağazada çalışıyorum, sırf benim satışlarımı engelleyip beni kovmak isteyen müdür ve bölge müd.lerinden ve satışımı almak isteyen personellerden intikam almayı düşünüyorum devamlı hatta komple binayı başlarına geçirmeyi bile düşünüyorum, bu arada ben hem Bakırköyde hemde gebzede panik atak için tedavi gördüm psikiyatride


 • Begum yazdı:

  Ben nişanlandık 5 ay oldu ama sanırım güvenemiyorum bi ayrıl bi barış alt üst haldeyim


 • Merve yazdı:

  Benin özgüven problemim var biriyle konuştuğumda kelimeler iç içe giriyor ne yapmalıyım


 • buğrahan yazdı:

  bu hayattan nefret ediyorum. Ve eğer bir gün bana birşey olursa bunun sebebi ailemdir. 23 Yaşındayım, ettiğim tek dua bir an önce ölmek istemem. İntiharıma çok az kaldı.


 • pelin yazdı:

  Merhaba ben 16 yaşındayken bazı hatalar yaptım ailem o zamanlar sürekli kavga ediyordu boşluktaydım arkadşlarım pek iyi değildi onların yaptıklarını yaparak mutlu olacağımı düşündüm bir çok ilişki kurdum söylemeye dahi uatnıyorum olmaması gerken şeyler oldu arkadaşlarımla konuşmayı bıraktım sonra bir ilişkim oldu ve bana psikolojik şiddet uyguladı fake hesaplarla beni elinde tutmak istedi kaçmak isteidm ondan bir şekilde kurtuldum daha önce psikolojik destek aldım ilaçlar kullandım fakat geçmiş gölgem gibi şuan çok sevdiğim bir sevilim var hayata onunla tutundum onu kaybetmek istemediğim için hiçbir şey anlatmadım beni bırkacağını biliyorum ama artık onada haksızlık edip kandırmak istemiyorum onsuz yaşamak istemiyorum çok pişmanım en fazla saat uyuyorum o da sabah sevgilmsiz bir hayat düşünemiyorum hep kendime nasıl kıydıgımı düşünyorum ölmek istiyorum yaşamak benim hakkım değil fakat intihara pek cesaretim yok ama olacağını düşünüyorum bugün dğils yarın çok sıkıldım çok yoruldum


 • nur kaya yazdı:

  yaklaşık üç aydır çok yoğun bir şekilde bu korkuyu yaşıyorum. 5 Şubatta en yakın arkadaşımın babasını , 28 şubatta anneannemi ani bir şekilde kaybettikten sonra içimde giderek büyüdü bu korku. ayrıca 9 yaşımda babamı , 1.5 yıl önce de çok sevdiğim dedemi kaybettim. bu korkuyu özellikle anneme karşı duyuyorum. her gece 6-7 defa üstünü örtme bahanesiyle odasına gidip nefesini kontrol ediyorum. sürekli uykudan uyanıyorum bu korku yüzünden annem markete bakkala vs. gittiğinde gelene kadar dua ediyorum , balkonda gelmesini bekliyorum. evin içinde farklı odalardayken bile huzursuzluk duyuyorum ve sürekli yanına gidip kontrol ediyorum. Sürekli annem ölürse ne olur diye düşünüyorum. kafamda senaryolar kuruyorum. Geceleri annemi kontrol etmeye kalktığımda benim odam ve onun odası arasındaki mesafeyi yürürken kalbim yerimden çıkacakmış gibi hissediyorum ve sürekli Allah'ım anneme uzun ömürler ver diye dua ediyorum ve bazen kendimi istemsizce ağlarken buluyorum. Sanki bu korkuyu yaşayarak geçirdiğim gün ömrümden bir yıl götürüyormuş gibi hissediyorum. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim bilmiyorum. Anneme anlatıp onu telaşlandırmak istemiyorum.


 • zehra yazdı:

  ben küçükken sevdiğim bir insanı kaybettim maalesef o öldü. ama ben hala onu kafamın içinden atamıyorum. kendimi ne kadar zor tutsamda aklıma o geldiğinde ağlamaya baslıyorum. aynı zamanda aile içinde beni hiç sevmeyen birisi var. beni herkezin içinde rezil etmeye çalışıyor. insanların bana sevgiyle baktığını düşünmüyorum. benim kimseye zararım yok fakat herkez bana karşı değişik davranıyor gibi geliyor. kimseyi sevemiyorum. öncelerden sevdiğim bir çocuk beni gerçekten çok üzdü. beni aldattı. evet yaşım daha küçük fakat artık hiçbir şeye dayanamıyorum. bazı zamanlar uyuyamıyorum. küçükken de aklımda hep saçma intihar gibi düşünceler vardı. arkadaşlarım arkamdan birseyler karıstırıyor gibi geliyo. kendimi çok yanlız ve kötü hissediyorum. hiçbirseye karşı umudum kalmadı. güvendiğim insanlar hep beni arkamdan vurdu. yaşamak istemiyorum gibi düşünceler kafamın içinde gezinip duruyor. lütfen bana yardım edin.


 • maria yazdı:

  anksiyete atağı yaşıyorum bu iğrenç his berbat


 • burhan yazdı:

  Merhaba insanlar benle dalga geçiyor bunun sebebi ne olabilir birde babam ve annem bazı şeyleri ikna edemiyorum ayrıca annem çok inatçı


 • Safiye yazdı:

  Benim sorunum torunumla ilgili, 8 yaşındaki torunumun yüzünde küçük bir yara çıktı, zaman içersinde sürekli oynayarak tüm yüzüne dağılmasına sebep oldu.Sürekli uyarmamıza rağmen vazgeçmiyor. Sorduğumuzda da istemiyerek yaptığını söyleyerek ağlıyor. Bu sürekli kısırdöngü haline geldi. Nasıl davranmalıyız?


 • büşra yazdı:

  benim sorunum sorummluluk almaktan çok korkuyorum çok kararsızlık yaşıyorum hayatın her aşamasında. annemle ilgili ciddi sorunlarım var ve kimseye bağlanamıyorum. gerçek bir aşk arkadaşlık ve sevgi duygusu içime yerleşemedi. bazen o kadar sağlıksız düşünce içerisine giriyorumki anlatamam. sürekli bir ölüm düşüncesi var aklımda her yerlerde ölümle burun buruna gelmek istiyorum ve sürekli felaket senaryoları aklıma geliyor. gece geç çıktığımda araba kullanırken aniden başıma bir şey gelecekmiş gibi yaşıyorum. zaten ne olduğunu bile bilmediğim durumlarda bedenim o kadar reaksiyon gösteriyorki sürekli terleme ve kalp atışında hızlılık yaşıyorum. toplululuk önünde konuşamama gibi bir durumum var. otorite figürleriyle konuşurken anksiyete yaşıyorum kalp atışlarım hızlanıyor. terlemeye başlıyorum vücut ısımda artış oluyor bu konuyla ilgili çözüme beklediğim durumdur yardımcı olursanız sevinirim.


 • Esra Tomak yazdı:

  Kesinlikle hiçbir fark yok.. Online terapi hizmeti hatta çok daha verimli oluyor. Bir kere daha uygun maliyetli ve örneğin, İstanbul'da yaşıyorsanız bir uzmana gidebilmek için bir sürü trafik çekmek zorundasınız. Bunlar psikolojisi bozuk olan insanı daha da olumsuz etkiliyor. Ben edvays.com dan psikolog desteği aldım. Farklı sitelerde var hepsi aynı işlevde neredeyse ama tavsiye ederim hiç düşünmeden psikoloğunuzu bulun online görüşün şu teknoloji ortamında yüz yüzeye gerek yok.


 • Sky yazdı:

  Sizi endişelendirmek istemem fakat bahsettikleriniz bunaklık belirtileri. Belki çok güvendiği biriyle bir psikoloğa götürebilirsiniz. Umarım düzelir


 • mans yazdı:

  Öncelikle panik yapmayın olayı aşırı tepki vermeden çözmeye çalışın.Bu gibi durumlarda sakin olmak çok önemlidir.Bir şeye çok kızdığınızda bunun nedenlerini karşınızdakine anlatmaya çalışın.Toplumsal bireysel ne gibi olumsuzluklar olabileceğini kendisine anlatın.Anlattım anlamıyor gibi savunma mekanızmalarından kaçının bu tarz şeylerin bir süreç olduğunun farkına varın.Yani elinizde sihirli bir değnek yok zamanla yanlışlarını anlayacaktır.


 • mans yazdı:

  İyi yaptığınız şeylere odaklanın. İyi yaptıklarınız üzerinden yapmadığınız şeyleri becerebilirsiniz.Kendinize fırsat verin.Hata payınız olduğunu unutmayın


 • Melda yazdı:

  Keşke 18 yaş altına da izin verseydiniz gerçekten ergenlikle inanın zor oluyor 15 yaşındayım bende panik atağım sosyal hobim özgüven eksikliğim gibi sorunlarım var ailemden psikolog için izin istiyemem o yüzden araştırıyorum online olarak keşke 18 yaş altına da izin olsaydı


 • Sude yazdı:

  Ben her şeye çok fazla sinirleniyorum mesela Bi kelimeye Bi kere daha söylediğimde yada en ufak Bi sözde bide sürekli sanki evde kamera varmış gibi yada takip ediliyomuşum gibi oluyo bazen ağladığımda bi anda h bişi yokmuş gibi duruyorum bazen gülesim geliyo ve sürekli Bi hayaller içerisindeyim oturduğumda kalktığımda yattığımda yemek yediğimde her yaptığımda. Geceleri korkuyorum karanlıkta ama karanlık olmasında istiyorum bana yardımcı olurmusunuz


 • Yasmin yazdı:

  merhaba.19yaşında genç kızım üniversiteli Şu sıralar piskolojim hiç iyi değil ani duygu durum bozuklukları yaşıyorum. Birisi var aklımdan çıkaramıyorum hep onu düşünüyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum onun sevgilisi olduğunu öğrendiğim gün rahatsızlandım daha çok kendime de yedirmiyorum ama ondan kaynaklı sanki bi kere yazsa mutluluktan uçucakmışım gibi şu an sanırım ayrılmış hayatımdan çıkarmayı denedim ama olmadı napıcağımı şaşırdım lütfen yardımcı olun.Ailemde de bazı sorunlar var herkes çok yükleniyor kimse anlamıyorum kendimi yalnız ve sevgisiz hiss ediyorum.Annemde babamda yurtdışında öyle


 • Tülin yazdı:

  Merhabalar nasıl yazacağımı bilemiyorum açıkcası kendime olan özgüvenimi kaybettim çok çabuk sinirleniyorum çocuklarıma karşı hiç sabrım yok takıntılı biriyim kaç defa psikoloğa gittiysem ilaç aldım ama sonra bıraktım lütfen yardım ederseniz sevinirim


 • Melahat yazdı:

  Buğrahan a cevabimdir Ablam bak kac yasina gelmissin. Herkes ailesiyle mukemmel gecinmiyor. Alkolik babalar meyhanelerde calismak zorunda olan anneler.. ana baba şiddeti gorenler surekli hakaretlere maruz kalanlar vs vs vs.. her ne yasarsak bundan kurtulmanin yolu ölüm olmamalı. Erkek olarak kizlardan daha avantajlisin. Başka bir sehirde iş bulup ailenden uzaklasabilirsin. Bigün evleneceksin iş guc sahibi olacaksin kendi cocuklarin olacak ailen kenarda kalacak . Asil ailen eşin ve cocuklarin olacak. Biraz sabir be oğlum. Belediyelerin ucretsiz psikolojik danişmanliklari var . Bulundugun yerin belediyesinden talep et. Psikolojik destek al ve sana tavsiyem aileni affedene kadar baska bir sehirde calis. Çok caresiz kalirsan ara esra erolu ve onun gibi zorda kalan insanlara yardim eden programlari iş ve kalacak yer iste . Muge anliyi ara hatta daha etkili olur. Whatsapp hatlari var oraya durumunu yaz . Iş ve kalacak yer iste. Yardimci olabileceklerini dusunuyorum. Saglikli huzurlu bir omur diliyorum kuzum


 • Eda yazdı:

  Merhaba 24 yaşındayım kadınım Eski sevgilimi sürekli daraltıyorum ona kötü söz söylemekten kendimi alamıyorum aklıma ne gelirse söyleyip hemen arkasından pişman oluyorum kendimi aşırı çaresiz hissediyorum susamıyorum da sürekli mesaj atıyorum ne yapmalıyım bunu durdurmak için


 • Eda nur yazdı:

  Birinin yardımına ihtiyacım var artık bu olayı içimde tutmaktan sıkıldım


 • yiğit yazdı:

  bende aynı durumdayım inan çevremdeki insanlar tarafından sevildiğimi değer gördüğümü hissedemiyorum kolay kolay güvenemiyorum insanlara kendimi yalnız hissediyor çevremdeki arkadaşlarımın sürekli arkamdan konuştugunu düşünüyorum gün geçtikçe de daha çok büyüyür sıkıntı dert :(


 • cemre yazdı:

  yaşım 19 , çok ders çalışan bi kızdım ama birden hayatıma sorunlar girince baş edememeye başladım sınavıma bir bucuk ay var ve öğrendiğim her şeyi unutmuş gibiyim . Geceleri kabuslardan uyanıyorum sınava yetişememe ve yapamama korkusu bütün gün de uyumak istiyorum . Zorla gülüyorum evde tek çocuğun ailemi üzmemek için susuyorum en çok onları güldürüyorum. lütfen bi çözüm bulun mutlu olmak istiyorum artık bir şeylerden zevk almak istiyorum.


 • Bilge yazdı:

  Nası başlasam bilemiyorum ailemle kavga ediyoruz ve onlar uyurken onları bıçaklamayı düşünüyorumki hala öyle düşünüyorum intihar etmek istiyorum fakat ailemi öldürürsem her şeyin daha iyi olacağı hissine kapılıyorum herkes benimle bi dalga bi alay peşinde değer verdiğim insanlar bana değer vermiyor


 • ateş yazdı:

  benimle iletişime geçin lütfen


 • ateş yazdı:

  benimle iletişime geçin lütfen


 • Elif yazdı:

  henüz 14 yaşındayım ama yaşıma göre biraz fazla şey yaşadım gibi ama yinede bilmiyorum. şuan lgs öğrencisiyim annem çok baskı yapıyor. tabiki sadece bundan dolayı buraya başvurmuyorum sadece konuşabileceğim beni yargılamadan dinleyebilecek birini istiyorum içimdekileri dökmek istiyorum... anlayışınız için ve yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.


 • Zehra yazdı:

  Çok kötü durumdayım Lütfen yardım edin Yaşadıklarım çok ağır...


 • yiğit yazdı:

  18 yaşıma girmek üzereyim. başıma gelen her iyi şeyi yok ediyorum ve kendi önüme sürekli engel koyuyorum. ve yakın zamanda fark ettim ki kendim hakkımda sevdiğim özelliklerimi yavaş yavaş kaybediyorum bir şeyi düzeltmeye çalışırken kendimden bir parçamı kaybediyorum ve tanıdığım hiç kimseyle bu konuyu konuşmak istemiyorum.aslında kaybediyorum demek doğru kelimemi ondan da emin değilim çünkü sanki o kaybettiğimi düşündüğüm şeyler orada ama ben ulaşamıyormuşum gibi hissediyorum. o sevdiğim karakteristik özelliklerimi kullanmak istesemde günlük diyaloglarımda ve hareketlerimde fark etmeden yerlerini istemediğim şeylerle dolduruyorum


 • Sibel yazdı:

  20 yıllık evliyim yıllar içerisinde eşimin sadakatsizlikleri oldu ayrıca psikojik ve fiziksel şiddetine maruz kaldım ve hala kalıyorum arada çocuk var diye vede ekonomik bağımsızlığım olmadığı için ayrılmaya cesaret edemedim ama bi yandanda dayanamıyorum eşimin bana karşı düzelmeyeceğini ıslah olmayacağını biliyorum ne olur bi yol gösterin yardım edin lütfenn ne yapmalıyım


 • nobody yazdı:

  Merhaba sana nereden ulaşabilirim? Sanırım benzer sorunları yaşıyoruz.


 • Burak Güldiken yazdı:

  Uykusuzluk çekiyorum uyuyamıyorum sinirlerim çok gergin. Çarpıntılarım oluyor. Ellerim titriyor bazen çok terliyorum. Göğüsümde ve midemde 2 gündür geçmeyen ağrılar var. Ani oturma ve kalkmalarda başım dönüyor nefes alamıyor gibi oluyorum. Kaslarım geriliyor gözlerim seyiriyor, bunlar fizyolojik.. 2 gündür sahneler görüyorum. Birden gözümün önünde sahneler canlanıyor, sanki o sahneye ben çıkıyorum herkes beni seyrediyor. Bazen bedenim benden ayrılıyor, bir yerlere gidiyor. Ama döndüğümde hadiseleri nornal olarak değerlendirebiliyorum. Onda bir sapma yok. Ayrıca bipolar panik atak hafif paranoya anksyte uyku problemlerim falan var aldıgım nefese tahammülüm kalmadı bu dal çok pahalı tedavi olamiyorum yardimci olun az kaldi hayatima son vericem.


 • Amine kocak yazdı:

  Merhaba benim amine kocak birey soracam benim piskolosim bozuldu ailem yapti yardimci olabilirsin lütfen


 • MEHMET SEF DAĞ yazdı:

  Mailden ulaşmanı tavsiye ederim Kesinlikle hayatının düzelicegine eminim vede yeniden dogucaksın


Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
 • Online Terapi Nedir? Online Terapi Nasıl Yapılır? Online Terapi Faydaları Ve Avantajları Nelerdir? Online Terapi Kimler İçin Uygun? Online Psikolojik
 • Koronavirüs sürecinde psikiyatri tedavilerine online destek. Online terapi ile tedavi aksamayacak.
 • Alışveriş, eğitim, araştırma, bankacılık işlemleri, eğlence dünyası derken artık hepimiz her şeyi ‘online’ olarak yapmaya alıştık.
 • Online Terapi İle Ulaşımı Yahut Yoğun İşleri Bahane Etmekten Artık Söz Edilemeyecek!
 • Günlük hayata ilişkin pek çok uğraş internet üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor. Bu uygulamalar arasında online terapi imkanı da yer alıyor.
 • Randevu Al