NPİSTANBUL'da 8 bin 483 doz aşı yapıldı

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak tarihinden itibaren Haziran sonuna kadar toplam 8 bin 483 doz aşı yapıldı.

 NPİSTANBUL'da 8 bin 483 doz aşı yapıldı

Tüm dünyada 1.5 yıldan bu yana etkili olan Covid-19 pandemisi aşılama çalışmalarının hızlanmasıyla kontrol altına alınmaya başlandı. Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak tarihinden itibaren Haziran sonuna kadar toplam 8 bin 483 doz aşı yapıldı.

Covid-19 pandemisiyle mücadele dünya çapında sürüyor. Pandemiyle mücadelede en önemli silahlardan biri olan aşı çalışmaları da tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla devam ediyor.

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde de aşılama hizmetleri aralıksız bir şekilde hızla sürüyor. Aşılamanın başladığı XXXX tarihinden bu yana hastanede  4 bin 595 adet Sinovac ve 3 bin 888 adet Biontech olmak üzere toplamda 8 bin 483 doz aşı yapıldı.

Aşı randevusu almak isteyenler aşağıdaki numaradan hastaneye ulaşarak randevularını alabiliyor.

Aşı randevusu almak için: 0216 633 0 633

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üni
  • COVİD-19 mücadelesinin kahramanları NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde anıldı.
  • Prof. Dr. Eli Somer, “Uyumsuz Hayal Kurma Fenomeni”ni anlattı. Uyumsuz hayal kurma, sürükleyici bir kişilik özelliğidir. Yalnız bireyler kendi hayali
  • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Tıp Bayramı Haftası’nda İBB ekiplerini ağırladı.
  • Randevu Al