NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti Boston eyaletinde bulunan NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban uluslararası işbirliği kapsamında Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesini ziyaret etti.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Boston’daki NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban’ı misafir etti.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları… Kendisi de Suriye asıllı erişkin psikiyatristi olan Dr. Allaban ziyaret amacını, Suriyeli hastaların polikliğindeki tedavi imkânlarını anlatmak ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ile yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere olduğunu söyledi.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan,  Başhekim Yardımcısı Dr. Hanifi Devrim ve Yrd.Doç.Dr.Semra Baripoğlu tarafından bilgilendirilen Dr. Allaban, hastanemizdeki tedavi imkanlarını çok beğendiğini özellikle ameliyathanenin mevcut en iyilerden bile daha iyi olduğunu söyledi. Ekip; VIP hasta katı, nöromodülasyon merkezi, ergoterapi ve duyu bütünleme kliniği, çocuk-ergen polikliniği, amNPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları… 2eliyathane ve yoğun bakımı gezdi. 

 Hastanedeki fiziksel ve prosedürel hasta güvenliği uygulamalarının da üst düzey seviyede olduğunu söyleyen Dr Allaban, psikiyatride özellikle Körfez ülkelerindeki otistik çocuklar ve bağımlılık hastalarına yönelik işbirliği yapılabileceğini ileterek, işbirliği görüşmeleri için hastaneye tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi.Etiketler: nbc çocuk- erişkin psikiyatri polikliniği ceo’su dr. yousef abou allaban npistanbul beyin hastanesi üsküdar üniversitesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Duygusal zeka doğuştan gelen bir özellik midir? Arttırılabilir mi?
  24 Mayıs 2019, 11:34
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunda farklı tedavi yöntemleri var mı?
  23 Mayıs 2019, 11:34
 • Alerjiler genetik midir? Vücutta neden alerji gerçekleşir?
  21 Mayıs 2019, 09:34
 • Şizofreni nasıl anlaşılır? Mevsimsel geçişler tetikliyor mu?
  20 Mayıs 2019, 13:41