NPİSTANBUL Beyin Hastanesi,Arab Health Dubai’de

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi,Arab Health Dubai’ye katılacak.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi,Arab Health Dubai’de
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, 29 Ocak- 1 Şubat 2018 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşecek olan Arab Health Fuarı’na katılacak. Psikiyatri, psikoloji, nöroloji, beyin ve bağımlılık alanındaki tedavi yöntemlerine ilişkin yenilikler paylaşılacak.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de Dünya Ticaret Merkezi'nde 29 Ocak -1 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Arab Health Fuarı’na katılıyor.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları, bağımlılık ve bağımlılıkla mücadelede yeni tanı ve tedavi yöntemleri ile bu alanda yaptığı çalışmaları anlatacak.

Her yıl yaklaşık 100 bin katılımcıyı ağırlayan Arab Health Fuarı, sağlık uzmanlarının, farklı ülkelerdeki hastalar için daha iyi bir sağlık zinciri oluşturabilmeleri amacıyla birbirleriyle iş birliği yapma fırsatı sunmayı amaçlıyor.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi fuarda; psikiyatri, psikoloji, nöroloji ve bağımlılık ile ilgili yürüttüğü çalışmaları sağlık profesyonelleri ile paylaşacak ve sağlık sektörünün önde gelen temsilcileri ile birebir temaslarda bulunacak.

İleri tedavi yöntemleri uygulanıyor

Türkiye'de Sağlık Bakanlığı'ndan bağımlılık tedavisi lisansı alan ve JCI tarafından akredite edilen ilk beyin hastanesi olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde EKT, nöronavigasyon, TMU / TMS gibi ileri teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesinde robotik cerrahi, anevrizma ameliyatı, Parkinson ve Epilepsi ameliyatları (derin beyin stimülasyonu) ve diğer pek çok ameliyatı gerçekleştirmek için 1A ve 1B olmak üzere 2 ameliyathane ve 16 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunuyor. Yoğun bakım ünitesi, tüm yoğun bakım hastalarına Seviye 3'e kadar olan hizmeti verebiliyor.Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: