NPGRUP'da bayram coşkusu

NPGRUP ailesi, hastane ve Üniversitede ayrı ayrı bayramlaşma törenleri düzenlendi. Tüm aile üyeleri birbirleriyle bayramlaştı.

NPGRUP'da bayram coşkusu

NPGRUP ailesi, bayram geleneğini bozmadı. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi çalışanları bayramı yine öncesinden yaşamaya başladı. Hastane ve Üniversitede ayrı ayrı bayramlaşma törenleri düzenlendi. Tüm aile üyeleri birbirleriyle bayramlaştı.

NPGRUP ailesi bayramlaşma geleneğini sürdürüyor. npgrupbayramlasmaMillî ve dinî duyguların, inanışların pekişmesi, taze ve canlı tutulması adına bayramların bilincinde olan NPGRUP ailesi çalışanları yine bayramı öncesinden yaşamaya başladı. Arife günü bayramlaşma töreni düzenlendi. NPGRUP bünyesinde ilk tören NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nde gerçekleştirildi. Prof. Dr. Nevzat Tarhan öncülüğünde uzman doktor, psikolog ve idari personel, Prof. Dr. Rasim Adasal konferans salonunda birbiriyle bayramlaştı. np_grup_bayramlasmaÜsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, personelinin tamamıyla bayramlaştı. “Bayramlaşma töreninin ikincisi Üsküdar Üniversitesi Kuzey Yerleşkede gerçekleştirildi. Törene Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, Genel Sekreter Selçuk Uysaler, Fakülte Dekanları, akademik kadro ile idari personel katıldı.” Samimi bir ortamda gerçekleştirilen törenlerde aile üyeleri birbirleriyle bayramlaştı. Kurumlarda bayramlaşma geleneğinin önemine dikkat çeken, bu törenlerin kurumlarda aile bağlarının güçlendiğini vurgulayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, sevgi dilini kullanmaya ayrı bir önem gösterdiklerini söyledi. Toplum olarak sevgi cömerti olmalıyız diyen Tarhan, kişilerin aileleriyle mutlu olabilmeyi başarmaları gerektiği hatırlatmasında da bulundu.

Etiketler: npgrup bayramlaşma npgrup


ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • ABD'nin Kudüs kararı Türkiye ile ilişkileri nasıl etkiler?
  11 Aralık 2017, 14:29
 • Şiddeti neden engelleyemiyoruz?
  11 Aralık 2017, 13:58
 • Alzheimer'dan değil geç kalmaktan kork!
  11 Aralık 2017, 12:54
 • Prof. Dr. Sevil Atasoy ve Prof. Dr. Sinan Canan TRT Haber'de
  11 Aralık 2017, 12:50