NPGRUP ailesinde bayram coşkusu

NPGRUP ailesi, bayram geleneğini bozmadı. NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi çalışanları bayramı bir gün öncesinde yaşadı. Düzenlenen bayramlaşma töreninde çalışanlar birbiriyle bayramlaştı.

NPGRUP ailesinde bayram coşkusu

NPGRUP ailesi, bayram geleneğini bozmadı. NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi çalışanları bayramı bir gün öncesinde yaşadı. Düzenlenen bayramlaşma töreninde çalışanlar birbiriyle bayramlaştı.

NPGRUP, bayramlaşma geleneğini sürdürüyor. Bayramların, millî ve dinî duyguların, inanışların pekişmesi, taze ve canlı tutulması işlevi yanında, topluluğun birlik ve beraberliğini sağlamada ve bunun bireylerin bilincinde yer etmesinde de büyük rol oynadığının bilincinde olan NPGRUP çalışanları bayramı bir gün öncesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde yaşadı. NPGRUP bünyesinde çalışan uzman doktor, psikolog ve idari personel, NPİSTANBUL Hastanesi Prof. Dr. Rasim Adasal konferans salonunda bir kez daha bir araya geldi. Günden güne büyüyen aile fertlerine çikolata ve kolonyanın ikram edildiği bayramlaşma töreninde Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, personelinin tamamıyla bayramlaştı. Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan ve NPİstanbul Nörpsikiyatri Hastanesi Başhekimi Boray Erdinç’in de hazır bulunduğu törende uzun kuyruklar oluştu. Sevinçle birbirleriyle bayramlaşan personel, unutulmayacak kareler yaşadı. Törende bayramın kendileri için çok daha farklı anlam taşıdığı bilinen çocuklar da vardı. Çocuklara Tarhan’ın özel ilgisi ise gözlerden kaçmadı. Minikleri kucağına alan Tarhan uzun uzun onlara sevgi gösterdi. Bayramlarda aile bağlarının güçlendiğini ifade eden Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu dönemde sevgi dilini kullanmaya ayrı bir önem gösterilmesi gerektiğine dikkat çekti. Özellikle bu dönemde toplum olarak sevgi cömerti olmalıyız diyen Tarhan, eğlence yerine kişilerin aileleriyle mutlu olabilmesi gerektiğinin altını çizdi. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al