Deprem Travma Psikolojisi

NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere destek

Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere psikolojik destek.

NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere destek

Kahramanmaraş depremlerinin yaraları sarılmaya çalışılırken; NP Sağlık Grubu ve bilim ortağı Üsküdar Üniversitesi tarafından hayata geçirilen Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı depremzedelere destek olacak. Deprem Travma Psikolojisi web sayfası üzerinden form doldurularak ulaşılabilecek hatta depremzedeler, NPİSTANBUL Hastanesi uzmanlarına ücretsiz olarak danışabilecek. Deprem Travma Psikolojisi web sayfasında ise deprem sonrasında ortaya çıkabilecek deprem travma psikolojisi ve deprem hakkında bilinmesi gerekenlere ilişkin bilgiler ve videolar yer alıyor.

Kahramanmaraş depremleri 11 ilde milyonlarca kişiyi etkiledi. 41 bin kişinin yaşamını yitirdiği deprem felaketinde deprem bölgesinde yaralar sarılmaya çalışılıyor.

Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı, depremzedelere ücretsiz hizmet verecek

NP Sağlık Grubu ve bilim ortağımız Üsküdar Üniversitesi olarak depremzedelere destek olmak amacıyla Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı hayata geçirildi. Deprem Travma Psikolojik Destek Hattı, ihtiyaç duyan depremzedelere psikolojik destek vermek üzere hizmet edecek.

NPİSTANBUL Hastanesi Deprem Travma Psikolojisi web sayfası üzerinde yer alan formu dolduracak olan depremzedelere, en kısa zamanda uzmanlar dönüş yapacaklar.  Depremzedeler, NPİSTANBUL Hastanesi uzmanlarından telefonla veya online olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecekler. NPİSTANBUL Hastanesi psikiyatri uzmanları ve uzman klinik psikologlar, form üzerinden başvuran depremzedelere destek olacak.

Deprem Travma Psikolojisi web sayfası bilgilendirecek

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ve NPİSTANBUL Hastanesi uzmanları katkılarıyla hazırlanan Deprem Travma Psikolojisi web sayfasında deprem sonrasında ortaya çıkabilecek deprem travma psikolojisi ve deprem hakkında bilinmesi gerekenlere ilişkin bilgiler yer alıyor.

Web sitesinde travmalar, depremin psikolojik etkisi, çocuklara yaklaşım, yas süreci başta olmak üzere deprem sonrası ortaya çıkabilecek psikiyatrik ve psikolojik sorunlara ilişkin bilgilerin yanı sıra NPİSTANBUL Hastanesi psikiyatri uzmanları ve uzman klinik psikologların görüşlerine yer veriliyor.

Deprem Travma Psikolojik Destek Hattına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

https://npistanbul.com/deprem-travma-psikolojisi

Ücretsiz Deprem Travma Psikolojik Destek Hattına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

https://npistanbul.com/ucretsiz-deprem-travma-psikolojik-destek-hatti

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Sinirbilim alanında küresel ölçekte seçkin bilim insanlarının yer aldığı Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therape
  • Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği tarafından düzenlenen “7. Psikiyatri Zirvesi ve 14. Anksiyete Kongresi” 5 – 8 Kasım 2022 tarihleri arası
  • NPİSTANBUL Hastanesi’nin de içinde yer aldığı NP Sağlık Grubu çatısı altında 1999 yılından bu yana EEG Teknisyeni olarak görev yapan ve geçtiğimiz gün
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Randevu Al