Nevzat Tarhan Youtube kanalına Silver İçerik Ödülü

Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.

Nevzat Tarhan Youtube kanalına Silver İçerik Ödülü

Katıldığı televizyon programları, konferans ve seminerlerinin yanı sıra kaleme aldığı yazı, makale ve kitaplarıyla da Türkiye’nin ve dünyanın yakından takip ettiği isim haline gelen psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın youtube videoları çok beğenilirken takipçisi de bu paralelde günden güne artıyor. Kısa sürede abone sayısı 120 bine yaklaşan kanala YouTube, silver içerik ödülü verdi.

Nevzat Tarhan Youtube kanalına Silver İçerik Ödülü…

Eğitimden sağlığa, sağlıktan; tarihi, kültürel toplumu ve bireyi yakından ilgilendiren birçok konuda söylemleri ve fikirleriyle kamouyonun yakından takip ettiği Prof. Dr. Nevzat Tarhan, videolarıyla da kamouyuna projeksiyon tutuyor.

Sosyal medya platformlarından twitter, facebook, ınstagram, pinterest, linkden… gibi mecraları aktif kullanan ve buralarda da ilgiyle takip edilen Tarhan’ın resmi YouTube hesabı da aynı şekilde yoğun ilgi görüyor.

Video görüntülenmesi milyonları bulan içerikleriyle YouTube platformunun aktif içerik üreticisi olan Prof. Dr. Nezat Tarhan’a başarılı çalışmalarından ötürü silver içerik ödülü takdim edildi.

Kısa sürede 100 bini aşan, güncel 120 bin aboneye yaklaşan Prof. Dr. Nevzat Tarhan YouTube kanalı her gün yenilenen içeriğiyle abonelerine özgün içerikler sunuyor.

Ele alınan konularla kısa sürede önemli başarıya imza atan kanal YouTube içerik üretici ödülleri kapsamında ödüllendirildi.

YouTube CEO’su Susan Wojcicki imzalı teşekkür mektubuyla teslim edilen ödüldeki notta, “Topluluğunuzun gelişimini görmekten büyük bir heyecan duyuyor ve 100 bin obeneyle ulaştığınız etkileyici dönüm noktasını kutlamak için Silver Ödülü’ü size gururla takdim ediyoruz. Tebrikler! ifadelerine yer verildi.

Ödül, içerik üreticilerinin büyümekte olan kanalları ve sorumlu bir şekilde güçlü topluluklar oluşturma için gösterdiği olağanüstü çabalarının ödüllendirilmesi anlamına geliyor.

Abone sayısına göre 4 seviyede YouTube içerik üretici ödülü bulunuyor. Bunun için şu koşulların karşılanması gerekiyor.

Belirli bir abone sayısının ardından;

Silver: 100 bin,

Gold: 1 milyon,

Diamond: 10 milyon,

Red Diamond: 100 milyon aboneye ulaşıldığında veriliyor.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın resmi youtube kanalı için

 

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesinin bayramlaşma geleneği bozulmadı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarha
  • Üsküdar Üniversitesi ve "Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therapeutics - SBMT) tarafından düzenlenen Balkanlar ve
  • Davranış Bilimleri, Sağlık, Sinir Bilim, Dijital Sağlık, Yapay Zeka, Giyilebilir Teknolojiler, Siber Güvenlik, Adli Bilimler ve Kişiselleştirilmiş Tıp
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Randevu Al