Namık Kemal Kütüphanesi hizmete açıldı

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşke İletişim Fakültesinde Namık Kemal Kütüphanesi hizmete açıldı.

Namık Kemal Kütüphanesi hizmete açıldı

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşke İletişim Fakültesinde zengin arşivi ve konforlu çalışma alanıyla yeni bir kütüphane açıldı. Namık Kemal Kütüphanesi çok sayıda kaynağa erişim imkânı sunuyor.

Üsküdar Üniversitesinde kütüphanecilik geleneği güçlenerek devam ediyor. Merkez ve Çarşı Yerleşkelerdeki kütüphanelere ek olarak şimdi de Güney Yerleşkede yeni bir kütüphane açıldı.

Çok sayıda basılı kitap, dergi ve gazetenin yanı sıra e kitap, e dergi ve e gazete arşivleriyle,  e bağlantılarıyla ve kütüphaneler arası ödünç alma yöntemiyle Üsküdar Üniversitesinde kütüphanecilik hizmetleri oldukça iddialı bir anlayışla ilerliyor.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör kütüphanelerimizde yalnızca kaynak taranması veya kitap ödünç alınması değil, aynı zamanda da öğrencilerimiz için çok konforlu çalışma ortamları bulunmaktadır diyerek “24 saat açık kütüphanelerimizde öğrencilerimiz gerek sanal gerekse basılı  ortamda istedikleri kaynaklara ulaşabilmekte, kütüphanelerimizin sessiz ve konforlu ortamında çalışmalarını sürdürebilmektedirler” ifadelerini kullandı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Etiketler: Namık Kemal Kütüphanesi Üsküdar üniversitesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Alerjiler genetik midir? Vücutta neden alerji gerçekleşir?
  21 Mayıs 2019, 09:34
 • Şizofreni nasıl anlaşılır? Mevsimsel geçişler tetikliyor mu?
  20 Mayıs 2019, 13:41
 • Şizofreni belirtileri neler? Tedavisi var mı?
  20 Mayıs 2019, 10:45
 • Buket Aydın 40'ta sordu, yazar Cemalnur Sargut yanıtladı!
  20 Mayıs 2019, 09:20