Manchester Üniversitesi'nden 7 akademisyen ÜÜ'de

Üsküdar Üniversitesi, ERASMUS kapsamında Manchester Üniversitesinden; Sosyal Hizmetler, Fizyoterapi Rehabilitasyon, Hemşirelik, Dil ve Konuşma Terapisi ile Psikoloji bölümünden yedi akademisyeni misafir etti.

Manchester Üniversitesi'nden 7 akademisyen ÜÜ'de

Bu kapsamda Üsküdar Üniversitesini ziyaret eden akademisyenler ilk olarak İcadiye Toplantı Salonunda bir araya geldi. Toplantı, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Defne Kaya’nın ev sahipliğiyle gerçekleşti.

Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular,  Dil ve Konuşma Terapisi - Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Konrot, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Erasmus Koordinatörü Asil Özdoğru’nun katılımlarıyla da gerçekleşen toplantıda, Üsküdar Üniversitesi hakkında geniş çapta bilgiler sunuldu.

Üçsular; okulumuzun fakülteleri, bölümleri, uluslararası öğrencileri, Erasmus anlaşmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Üçsular, Erasmus anlaşması ile her sene okulumuzdan yüz öğrencinin yurt dışına gittiğini anlattı.

Toplantı sonrasında konuklara Merkez kampüs gezdirildi ve ardından öğle yemeği yenilerek, Güney ve Çarşı yerleşkelerine gidildi.

Heyet daha sonra Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve NP Etiler ve Feneryolu Tıp Merkezlerinde gezi ve incelemelerde bulundu.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Etiketler: üsküdar üniversitesi manchester üniversitesi erasmus


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Madde bağımlılığının diğerlerinden farkı nedir?
  19 Mart 2019, 11:30
 • Jackson efsanesinin sonu mu?
  18 Mart 2019, 09:17
 • Sporda doğru bilinen yanlışlar!
  18 Mart 2019, 09:07
 • Parkinson yaşlılık hastalığı değil!
  15 Mart 2019, 09:06