Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği

Logos Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nin yöneticisi Terane Memmedova ile Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan görüştü.

Logos ile Üsküdar Üniversitesi arasında işbirliği

Logos psikolojik konuşma merkezinin Türkiye’de Üsküdar Üniversitesi ile yaptığı anlaşma kapsamında İstanbul’da Logos merkezinin yönetici Terane Memmedova Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan ile görüştü.

Daha önce gerçekleştirilen toplantıda eğitim ve sağlık imkanlarının geliştirilmesiyle ilgili anlaşma imzalanmış ve yapılacak ilk toplantıların tarihi belirlenmişti. Yapılan anlaşma sonrası Logos'un davetiyle Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Bakü'de Logos tarafından ağırlandı.

ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

Görüş öncesi şehitler mezarlığı, Türk şehitleri anıtı ziyaret edildi. Bakü’yle ilgili misafirlere bilgi verilirken, Logos'un şubeleri ziyaret edildi. Daha sonra ATV kanalında yayınlanan 'Hekimsen de' programında Logos'un yaptığı bu anlaşma tartışılarak ileriye yönelik planlar açıklandı.

Misafirler Bakü ve Logos'la ilgili güzel fikirlerini belirterek, yapılan bu anlaşmanın kısa sürede iyi sonuçlarını göreceklerini söylediler. Görüşmeler sonrasında misafirlere milli geleneklerimizle ilgili hediyeler takdim edildi.

 

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak
  • Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üni
  • COVİD-19 mücadelesinin kahramanları NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde anıldı.
  • Prof. Dr. Eli Somer, “Uyumsuz Hayal Kurma Fenomeni”ni anlattı. Uyumsuz hayal kurma, sürükleyici bir kişilik özelliğidir. Yalnız bireyler kendi hayali
  • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Tıp Bayramı Haftası’nda İBB ekiplerini ağırladı.
  • Randevu Al