Kitapları Almanya’da Çok Satanlar Listesinde

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı birçok eser Almanya’da çok satanlar listesine girdi.

Kitapları Almanya’da Çok Satanlar Listesinde

Kitapları bir milyondan fazla satan Tarhan’ın içerisinde “Akıldan Kalbe Yolculuk, Kadın Psikolojisi, Yunus Terapi” gibi eserlerin de bulunduğu çalışmalar Almanya’da en çok satanlar listesinde bulunuyor.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından ortaya konulan birçok eser Almanya’da en çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Yoğun ilgiyle takip ekilen eserler arasında; Akıldan Kalbe Yolculuk, Anne Darbe Ne Demek, Çağın Vicdanı Bediüzzaman, Bağımlılık, Bilinçli Aile Olmak, Yunus Terapi. Psikolojik Savaş gibi birçok eser bulunuyor.

Çağın sorunlarına çözüm önerileri sunan bu eserler arasında 2005 yılından beri dikkatleri üzerine çeken “Kadın Psikolojisi” eseri Almanya’da da ilgiyle takip edilen eserlerden biri oldu.

Genç kuşağa tavsiye niteliğinde kaleme alınan “Bilinçli Genç Olmak” isimli eser, tecrübe paylaşımı alanında en çok satanlar listesinde bulunuyor.

Küresel ahlaki krize Doğu bilgeliği ve Anadolu irfanı penceresinden çözümler sunan ve Timaş Yayınları’ndan çıkan “Yunus Terapi” eseri ise tüm dünyada olduğu gibi Almanya’da da ilgiyle takip edilen eserlerden biri oldu.

Bugüne kadar 1 milyondan fazla satan, gelirleri İDER Vakfına bağışlanan kitapların satış rakamlarına göre Almanya’da ve tüm dünyada bu eserlere olan talep her geçen gün artarak devam ediyor.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Kaleme aldığı kitaplarıyla sınırları aşan bir okur kitlesine ulaşan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan 21. Yüzyıla rehber olacak iki kitap raflardaki yerini
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin İlk Ders Kitabı Çıktı.
  • Son dönemlerde yaşamımızın bir parçası olan, günümüzün önemli bir kısmını orada geçirdiğimiz sosyal medya, psikolojik yönüyle ele alındı. Prof. Dr. Ne
  • TV programcısı, yazar Uğur Canbolat’ın son kitabı “Kalbi Tutan Mektuplar” Akıl Fikir Yayınları’ndan okuyucusu ile buluştu.
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oğuz T
  • Randevu Al