'Kedi insanı' mısınız, 'köpek insanı' mı?

'Kedi insanı' mısınız, 'köpek insanı' mı? Bir hayvanseversiniz, orası tamam. Peki ya kedici misiniz köpekçi mi? Ya da şöyle diyelim, bir tercih yapmanız gerekse, kediyi mi seçerdiniz köpeği mi? Yanıtlaması zorsa sizi bazı ufak bilgiler ışığında aydınlatalım!

'Kedi insanı' mısınız, 'köpek insanı' mı?
Paylaş:

KEDİ İNSANLARI, köpekleri sevmeyebilirler. Sevedebilirler. Onlar için pek fark etmez.
KÖPEK İNSANLARI, kedilerden pek hazzetmezler. Daha net ve keskin bir şekilde, 'Kedi mi? Almayayım' derler. Kedilerin düşmanca davrandıklarını, nankör ve gıcık olduklarını düşünmeleri daha olasıdır. Evet kediler köpeklere oranla daha huysuz olabilirler ama bu onların karakterlerine göre değişir.

'HAYIR, KEDİLER NANKÖR OLUR, HAYIR!'

KEDİ İNSANLARI, köpekleri sorun etmez. Birdenbire beliren bir köpeği sevmeye de başlayabilirler.
KÖPEK İNSANLARI, bu konuda zor ikna edilen tiplerdir. Kedilerin canavar olduklarında ısrarcı olabilirler. Ama kedilerin karakterleri... Neyse, bunu söylemiştik.

'KEDİYİ N'APICAM, BENİ TIRMIK İÇİNDE BIRAKIR!'

KÖPEK İNSANLARI, tatile giderken onları rahatlıkla bir arkadaşlarına emanet edebilirler. Köpekler buna çok üzülür, sessiz sakin kalır ve sahipleri döndüklerinde onları hemen affetmeye hazır olurlar.
KEDİ İNSANLARI ile kedileri arasında tuhaf bir aşk-nefret ilişkisi vardır. Kedi sahipleri, kedilerini herhangi birine kolay kolay emanet edemezler, çünkü kediler sahiplerine tutkuyla bağlıdır ve gittiklerinde sinire keserler! Döndüklerinde de bunun intikamı acı olur!

'YAVRUMLA GURUR DUYUYORUM!'

KÖPEK İNSANLARI, köpeklerinin cinsini ezbere bilir, onları gururla takdim edebilirler.
KEDİ İNSANLARI, kedilerinin cinsini bilmeseler de olur, soran olursa 'Tam bir baş belası' demekte beis görmezler.

'HUYU KURUSUN, BEN DE ÇEKİYORUM...'

KÖPEK İNSANLARI, köpeklerine olan olumsuz yorumlar karşısında çılgına dönebilirler.
KEDİ İNSANLARI ise kedilerine yönelik olumsuz yorumlar karşısında 'Bizimki biraz öyledir... Huyu bu' diyerek bunu sorun etmezler.

HALA HANGİSİ OLDUĞUNUZU BULAMADINIZ MI?

Belki de ikisini de kendi kulvarlarında çok seviyor olabilirsiniz. O zaman ne bir 'kedici' ne de bir 'köpekçi' sayılırsınız.

HÜRRİYETBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: