Katar'dan önemli ziyaret

Katar Naufar Rehabilitasyon Kliniği’nden Klinik Direktör, Uluslararası İlişkiler Direktörü ve bağımlılık doktor ve psikologlarından oluşan 10 kişilik bir heyet NPİSTANBUL Beyin Hastanesini ziyaret etti.

Katar'dan önemli ziyaret

Katar Naufar Rehabilitasyon Kliniği’nden akademik heyet,  NPİSTANBUL Beyin Hastanesine önemli bir ziyaret gerçekleştirdi.

Katar Naufar Rehabilitasyon Kliniği’nden Klinik Direktör, Uluslararası İlişkiler Direktörü ve bağımlılık doktor ve psikologlarından oluşan 10 kişilik bir heyet NPİSTANBUL Beyin Hastanesini ziyaret etti.

Bu önemli ziyarette Katar'dan gelen ekibe NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Bağımlılık Merkezi'nden Yrd. Doç. Dr. Onur Noyan ve Uzm.Psk. Ömer Bayar'ın yaptığı sunumda; NPİSTANBUL Beyin Hastanesi faaliyetleri, hizmetleri ve tedavi yöntemleri anlatıldı.

Yapılan görüşme ve sunum sonrası, Dr. Hanifi Devrim eşliğinde NPİSTANBUL Beyin Hastanesini gezen akademisyen heyet, hastanede; hasta katlarını, Nöromodülasyon Merkezini, Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Merkezini de ziyaret etti.

TMU VE DERİN TMU İLGİYLE İNCELENDİ

Nöromodülasyon Merkezi’nde dışarıdan güçlü ama kısa bir manyetik alan oluşturularak beyin aktivitesini değiştiren, beyindeki nöronları uyaran Transkraniyal Manyetik Uyarım (TMU) ve beynin daha da derin yapılarına etki edebilen Deep TMS (Derin TMU) cihazlarını ilgiyle inceleyen heyet, TMU ve Derin TMU hakkında detaylı bilgi edindi.

HASTANE ÖNÜNDE HATIRA FOTOĞRAFI

Hastaneden çok etkilendiklerini dile getiren Katar Naufar Rehabilitasyon Kliniği Koordinatörü Abdullah Omar Aljohi ve akademik heyet, hastane ziyaretini tekrarlayacaklarını belirttiler.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak
  • Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üni
  • COVİD-19 mücadelesinin kahramanları NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde anıldı.
  • Prof. Dr. Eli Somer, “Uyumsuz Hayal Kurma Fenomeni”ni anlattı. Uyumsuz hayal kurma, sürükleyici bir kişilik özelliğidir. Yalnız bireyler kendi hayali
  • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Tıp Bayramı Haftası’nda İBB ekiplerini ağırladı.
  • Randevu Al