Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz?

Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz? Kusursuz kariyer olur mu? Prof. Dr. Sevil Atasoy, adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz?

Üsküdar Üniversitesi, Üniversite Tercih Fuarında üniversite adaylarına yol gösterecek. Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, tercih yapacak adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

Üsküdar Üniversitesi, 4-5-6 Ağustos 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenecek Üniversite Tercih Fuarı’nda adaylarla buluşacak.

Adaylar, Üsküdar Üniversitesinin standını üç gün boyunca 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilecek.

Üsküdar Üniversitesinin uzmanları, adaylara rehberlik hizmeti de verecek. Üniversiteler ve bölümler hakkında bilgi verecek uzmanlar, adaylara doğru tercih konusunda da önerilerde bulunacak.

PROF. DR. SEVİL ATASOY’DAN ‘KUSURSUZ KARİYER YOKTUR’ SEMİNERİ

5 Ağustos 2018 Pazar günü 12:30-13:00 saatleri arasında Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy aday öğrencilerle buluşacak. Prof. Dr. Atasoy, tercih yapacak adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al