Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz?

Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz? Kusursuz kariyer olur mu? Prof. Dr. Sevil Atasoy, adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

Kariyeriniz kusursuz mu olsun istiyorsunuz?
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi, Üniversite Tercih Fuarında üniversite adaylarına yol gösterecek. Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, tercih yapacak adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

Üsküdar Üniversitesi, 4-5-6 Ağustos 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenecek Üniversite Tercih Fuarı’nda adaylarla buluşacak.

Adaylar, Üsküdar Üniversitesinin standını üç gün boyunca 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilecek.

Üsküdar Üniversitesinin uzmanları, adaylara rehberlik hizmeti de verecek. Üniversiteler ve bölümler hakkında bilgi verecek uzmanlar, adaylara doğru tercih konusunda da önerilerde bulunacak.

PROF. DR. SEVİL ATASOY’DAN ‘KUSURSUZ KARİYER YOKTUR’ SEMİNERİ

5 Ağustos 2018 Pazar günü 12:30-13:00 saatleri arasında Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy aday öğrencilerle buluşacak. Prof. Dr. Atasoy, tercih yapacak adaylara “Kusursuz Kariyer Yoktur” başlıklı bir seminer verecek.

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: