Kanaat ve düşünce dünyasının isimleri bir arada

Kitaplar Kanaat ve düşünce dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

Kanaat ve düşünce dünyasının isimleri bir arada

Diyanet İşleri Bakanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın kanaat ve düşünce dünyasının önemli isimleriyle yaptığı Münevverler toplantısının üçüncüsü Ertuğrul Yıldız Tekkesi’nde düzenlendi. Toplantıya Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı.

Toplantıya Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Prof. Dr. Sadettin Ökten, Yazar Alev Alatlı, Prof. Dr. Raşit Küçük, Prof. Dr. Nazif Gürdoğan, Kanal 7 Haber Dairesi Başkanı Mehmet Yazıharman, Gazeteci Hilal Kaplan, Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Prof. Dr. Mustafa Karataş, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Dr. Selim Argun ve Prof. Dr. Ramazan Muslu katıldı.

Toplantıda mezhepler arası çelişkilerin kolonyalistlerce nasıl sömürüldüğü ve kışkırtıldığı, dini istismar eden kişi, grup ve oluşumlarla her alanda nasıl mücadele edildiği ve Türkiye’nin de bu alandaki muhtemel sorunlara dair vermesi gereken mücadeleden bahsedildi.

ÜHAEtiketler: Üsküdar Üniversitesi Prof. Dr. Nevzat Tarhan münevverler toplantısı Bekir Bozdağ Prof. Dr. Sadettin Ökten Yazar Alev Alatlı Prof. Dr. Raşit Küçük Prof. Dr. Nazif Gürdoğan Kanal 7 Haber Dairesi Başkanı Mehmet Yazıharman Gazeteci


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Madde bağımlılığının diğerlerinden farkı nedir?
  19 Mart 2019, 11:30
 • Jackson efsanesinin sonu mu?
  18 Mart 2019, 09:17
 • Sporda doğru bilinen yanlışlar!
  18 Mart 2019, 09:07
 • Parkinson yaşlılık hastalığı değil!
  15 Mart 2019, 09:06