Kadınlar en çok Kate burnu yaptırıyor

Kadınlar en çok Kate Middleton burnu yaptırıyor.

Kadınlar en çok Kate burnu yaptırıyor
Paylaş:

İngiltere düşesi Kate Middleton gerek saçlarıyla, gerek stiliyle hatta gelinliğiyle bile birçok kadının taklit ettiği biri ama onun yarattığı trendlerden biri inanılmaz şaşırtıcı.

Dünyanın en gözde yüzlerinden biri Kate Middleton'ın en çok kıskanılan ve taklit edilen özelliklerin biri burnu.

CERRAHLAR BİLE SÖYLÜYOR

Kadınların son yıllarda özellikle ABD ve İngiltere'deki cerrahlardan istediği şey burunlarının Kate Middleton gibi olması. Prens William'ın güzel eşi Kate Middleton kıyafetleri, yeşil gözleri, duruşuyla çok özenilen bir kadın. Middleton'ın başlattığı bu akım hakkında İngiltere'nin ünlü plastik cerrahi Maurizio Persico bu durumun normal olduğunu onun yüzüyle orantılı, şirin ve mükemmel bir burnu olduğunu söylüyor.

KRALİYET AİLESİNE YAKIŞIR BİR BURUN

Kadınlar estetik cerrahlarına başvururken kraliyet ailesine mensup, güçlü ve kibar bir kadının burnuna sahip olmak istediklerini belirtiyorlar. Kadınların bunu en çok isteme sebepleri ise Middleton'ın burnunun doğal gözükmesi ve dudaklarıyla burun ucunun simetrik olması.

Üç yüz burun hakkında araştırma yapan Abraham Tamir'in 2011 yılında açıkladığı araştırmanın sonuçlarına göre Kate Middleton ve İngiliz futbolcu Rayne Rooney'in burnu estetik açıdan en güzel burun olarak tanımlanmış.

HÜRRİYETBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: