JCI denetimi başarısı, plaketle taçlandırıldı

Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, denetim sürecindeki katkıları nedeniyle çalışanlarına plaket takdim etti.

JCI denetimi başarısı, plaketle taçlandırıldı

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, düzenlenen törende denetim sürecindeki başarılı performanları için hastane personeline teşekkür etti.

Üsküdar Üniversitesi uygulama ortağı olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) tarafından dördüncü kez başarıyla denetlendi.

Hastane personeline plaket verildi

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yönetimi, başarıyla tamamlanan denetimlerin ardından düzenlenen bir törenle hastane personeline plaket sundu. Hastane personeline başarıyla geçen denetimlerde gösterdikleri çalışma, çaba ve katkıları nedeniyle plaket takdim edildi. Hemşirelik Hizmetleri, Tıbbi Direktörlük, Satınalma, A Plus Temizlik Hizmetleri, Psikiyatri Hizmetleri Direktörlüğü gibi pek çok birime plaket takdim edildi.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, teşekkür etti

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, törende yaptığı konuşmada dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) tarafından dördüncü kez denetlendiklerini ve denetimlerin başarıyla tamamlandığını söyledi. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, başarıyla tamamlanan denetim sürecinde katkıları bulunan tüm hastane personeline performans ve çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de aşılama çalışmaları kapsamında aşılama hizmeti vermeye devam ediyor. Aşılamanın başladığı 21 Ocak
  • COVİD-19 mücadelesinin kahramanları NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde anıldı.
  • Prof. Dr. Eli Somer, “Uyumsuz Hayal Kurma Fenomeni”ni anlattı. Uyumsuz hayal kurma, sürükleyici bir kişilik özelliğidir. Yalnız bireyler kendi hayali
  • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Tıp Bayramı Haftası’nda İBB ekiplerini ağırladı.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, CoronaVac aşısının ikinci dozunu NPİSTANB
  • Randevu Al