İyi Bak Kendine'de kesintisiz dönem başlıyor...

İyi Bak Kendine'de kesintisiz dönem başlıyor...

  Ailenizin tek koruyucu ruh sağlığı programı İyi Bak Kendine, yeni yayın döneminde kesintisiz bir akışla izleyicisinin karşısında oluyor. Hiç ara vermeden tam 1 saat 15 dakika canlı yayınlanan program artık 23:45’te başlıyor. P1120308_opt   Uğur Canbolat’ın hazırlayıp sunduğu, Ayhan Pala’nın yönetmenliğini yaptığı “ İyi Bak Kendine” yeni konu ve konuklarıyla her akşam farklı bir konuyu masaya yatırıyor, toplumu aydınlatıyor. Kendine iyi bakmak isteyenlerin severek seyrettiği, modern insanın sorunlarına dair yeni arayışlar bulup, çözümler ürettiği ekranların ‘Koruyucu Ruh Sağlığı’ programı İyi Bak Kendine, yeni yayın döneminde yeni saatiyle sizlerle oluyor. Sunuculuğunu gazeteci Uğur Canbolat’ın yaptığı, hafta içi her akşam NPİSTANBUL Hastanesi, Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi ve NPİSTANBUL Etiler polikliniği’nden alanında uzman 2 isimle evlere konuk olan İYİ BAK KENDİNE bundan böyle kesintisiz olarak, hiç ara vermeden tam 1 saat 15 dakika boyunca  sizlerle olacak, sorunlarınıza çözüm arayacak. Canlı bağlantılar ile seyirci sorularının da alındığı programda ‘iyibakkendine@ulketv.com.tr’ adresine gelen e posta soruları, stüdyo konuğu uzmanlar tarafından cevaplandırılıyor. 0216 633 06 06 nolu danışma hattını arayıp isim ve sorusunu bırakanların soruları da titizlikle katılımcılarca cevap buluyor. Bugün 23.45’ten sonra ÜLKE TV’ ekranlarında seyirciyle buluşacak program, TÜRKSAT2 Auydusu, KABLO TV, DIGITURK 38. ve D-SMART 94. kanaldan izlenebilecek. Şaban Özdemir(NPGRUP)

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Sadece yaşanan psikolojik durum değil, kalp, şeker gibi hastalıklarda panik nöbeti geçirtebilir. Panik nöbetin başka nedenleri de var...
  • Randevu Al