İSTEKLERİNİZİ YAPTIRIN!

İSTEKLERİNİZİ YAPTIRIN!

Hürriyet Aile

Her kadın, eşinin isteklerini gerçekleştirmesini bekler. Hangi kadın eşine isteklerini kolayca yaptırabiliyor?
Aslında burada kadından çok erkeğin karakteri büyük önem taşıyor. Kimi erkek karsının isteklerini hemen yapıyor, kimisi yapmıyor. Ama gene de siz siz olun aşağıda verdiğimiz önerileri dikkate alın ve eşiniz üzerinde uygulamaya geçin.

 


ERKEĞİN KİŞİLİĞİ UYUMLUYSA


Bazı erkekler o kadar inatçı ve dediğim dediktir ki, eşlerinin hiçbir isteklerini yerine getirmezler ama bu eşlerini sevmiyorlar anlamına gelmez. Sadece onların yapılarıyla ilgilidir. Bazı erkekler ise eşinin isteğini yerine getirir ama araya zaman koyar. Yani biraz yalvartır. Kimi erkek ise ılımlı ve uyumlu bir kişiliğe sahiptir. Bu erkekler eşlerinin bir dediğini iki etmezler. Eşlerinin mutluluğu adına her şeyi yaparlar ve yapmaya da hazırdırlar.

KİŞİLİK ÇATIŞMASI OLAN EVLİLİKLER

Eğer eşler arasında kişilik çatışması varsa, sürekli kavga ediyor ve birbirlerini imha etmeye kalkıyorlarsa kadın ne yaparsa yapsın, isteğini eşine yaptıramaz. Birbirleriyle sürekli inatlaşan bu eşler, değil karşı tarafın isteğini yapmak, tam tersini yaparlar.

İŞVE, CİLVE, GÖZYAŞI; NAZLANMA, SEKS YASAĞI VE İKNA

Kadınların çoğunun eşine isteğini söyleme ve talep etme davranışının başarılı olduğu yer “Yatak odası.” “Eşime isteklerimi yatakta söylüyorum” diyen kadın sayısı fazla. Üstelik sözlerini de geçiriyor bu kadınlar.

Kimi kadın, isteklerini ağlayarak ve gözyaşı dökerek yaptırabildiğini söylüyor. Özellikle eşleri ile iletişimde sıkıntı yaşayan kadınlar bu yönteme başvuruyorlar. Konuşarak anlaşabilme olasılığı olmadığından, ağlayarak başarı elde ediyorlar.

Yine çoğu kadının isteğini yaptırma şekli, eşine naz yapması. İsteği olmadığı zaman, eşlerine naz yapan kadınların başvurduğu davranışlardan biri de seks yasağı. İsteği olana kadar eşine seks yasağı koyan kadınların başarı oranı da epeyce yüksek.

İLETİŞİM KURMAK


Eşleri ile sağlıklı iletişim içinde olan kadınlar, arzu ve isteklerini “konuşarak” ve eşlerini “ikna” yoluna giderek ifade diyor ve başarılı oluyorlar. Hiç kuşkusuz en sağlıklı yöntem olan “iletişim”, eşlerin ilişkilerinde ve evliliklerinde oldukça olumlu bir etken. Karısına bilinçaltında “öfke” besleyen erkek, iletişim yoluyla iknada, eşine öfke beslemiyor hatta sağlıklı iletişimden dolayı sevgi duyguları pekişiyor.

 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Randevu Al