İspanya ve Fransa’da konferansa katılacak

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İspanya ve Fransa’da iki ayrı konferansa katılacak.

İspanya ve Fransa’da konferansa katılacak

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Yrd. Doç. Dr. Alper Evrensel ve Yrd. Doç. Dr. Barış Önen Ünsalver de Madrid’deki konferansta psikiyatrik hastalıklara ilişkin birer sunum yapacak.

Üsküdar ÜniversitesiÜsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları, 27-28 Ağustos 2018 tarihlerinde İspanya Madrid’de düzenlenecek olan PULSUS Konferansı’na konuşmacı olarak katılacak.Konferansta Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Anti-NMDA Ensefaliti” başlıklı bir sunum yapacak.

İki gün sürecek konferansta Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Barış Önen Ünsalver,  “Nöroinflamasyon ve kronik psikiyatrik bozukluklar” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alper Evrensel ise “Bağırsak mikrobiyota ve kronik psikiyatrik bozukluklar” başlıklı sunumu ile konferansa katılacak. 

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, nöromodülasyon tedavilerini anlatacak

Öte yandan Fransa’nın başkenti Paris’te 23-24 Ağustos 2018 tarihlerinde 93. Scientific Federation, Scientific Federation ABODE for Researchers- Bağımlılık Terapisi ve Klinik Raporlar Konferansı gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu konferansta da “Bağımlılık Psikiyatrisinde Nöromodülasyon Tedavilerinin Vaadi Nedir?” başlıklı bir sunum yapacak.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: