İnanılmaz! Oğullarını pedofillere sattılar

Almanya'da dehşete düşüren olay! Bir anne ve baba oğullarını pedofillere sattı. 12 yıl hapisle cezalandırıldılar.

İnanılmaz! Oğullarını pedofillere sattılar

Almanya'da bir anne, 9 yaşındaki oğlunu 2 yıl süresince "derin internet" (Deep Web) üzerinden pedofillere satmak suçundan hüküm giydi.

Freiburg'daki mahkeme ismi Berrin T. olarak açıklanan 48 yaşındaki anneye 12 yıl 6 ay, Christian L. isimli erkek arkadaşını 12 yıl hapisle cezalandırdı.

Çift aynı zamanda tecavüz, fuhuşa zorlama, çocuk pornografisi dağıtımı ve ağır cinsel saldırıdan da suçlu bulundu.

9 yaşındaki erkek çocuğu kendilerinin de istismar ettiklerini itiraf eden çift, ona ve 3 yaşındaki bir kızı daha verdikleri zarar nedeniyle 42 bin 500 euro para cezasına da çarptırıldı.

Soruşturmayı yürüten yetkililer, bugüne kadar gördükleri en korkunç çocuk istismarı dosyasıyla karşı karşıya olduklarını söyledi.

Hüküm giyen çiftin, Almanya'nın güneybatısındaki Staufen kentinde ortaya çıkarılan "pedofil çetesinin" bir parçası oldukları da belirtildi.

CİNSEL İSTİSMAR VİDEOSU MAHKEME DOSYASINDA

Mahkeme dosyasına da giren cinsel istismar videosunda, çocuğun sözlü olarak aşağılandığı, küfür edildiği ve bağlandığı görüldü.

Çocuk için ailesine farklı kereler ödeme yaptığı tespit edilen Javier Gonzalez D. isimli İspanya vatandaşı bir pedofil de 10 yıl hapisle cezalandırıldı.

Aynı davada çift haricinde en az beş kişinin daha yargılandığı belirtiliyor.

Alman medyasında, Baden-Württemberg eyaletinin sosyal hizmetler yetkilileri de tacizi önleyemedikleri gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefi olmuş durumda.

Sosyal hizmetler görevlilerinin çocuğu geçmişte ailesinden bir süreliğine aldığı ancak sonrasında geri verdiği bildiriliyor. Daha önce cinsel taciz suçundan hüküm giyen 39 yaşındaki Christian L.'nin, sevgilisinin çocuğuyla birlikte yaşamasına izin verilmiş olması da tartışılıyor.

BBC TÜRKÇE

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: