Hipnoanestezi her yönüyle konuşulacak

Hipnoanestezi her yönüyle konuşulacak. Hipnoanestezi, Üsküdar Üniversitesi’nde konuşulacak.

Hipnoanestezi her yönüyle konuşulacak
Paylaş:

“Hipnoanestezi, Cerrahi Öncesi ve Sonrasında Hipnoz” eğitimi, hipnoanestezi cerrahı Doç. Dr. Mehdi Fathi tarafından, Üsküdar Üniversitesi’nde verilecek. Eğitim koordinatörlüğünü GETIPMER Müdürü Dr. Murat Ulusoy’un yürüteceği program, 27 – 28 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. 

Üsküdar Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi (GETIPMER) ve Sürekli Eğitim Merkezi Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÜSEM)’nin katkılarıyla düzenlenen “Hipnoanestezi, Cerrahi Öncesi ve Sonrasında Hipnoz” eğitimi, Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Hipnoanestezi cerrahı Doç. Dr. Mehdi Fathi’nin eğitmen olarak yer alacağı program, GETIPMER Müdürü Dr. Murat Ulusoy’un koordinatörlüğünde 27 – 28 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.

HİPNOZ, HER YÖNÜ İLE ELE ALINACAK

Çalıştayda; “Hipnozun sosyal etkileri”, “Kritik düşüncelerin bypass edilme teknikleri”, “Yönlendirilmiş imgelem teknikleri”, “Hipnozla ameliyata hazırlama”, “Cerrahi sırasında hipnoz”, “Cerrahi sonrası ağrı kontrolü”, “Kronik ağrıların yönetiminde hipnoz”, “Bilişsel hipnoterapinin psikosomatik ağrı ve kanser hastalarında kullanımı”, “Diş hekimliğinde hipnoanaljezi”, “Çocuklarda ağrı kontrolünde hipnoz” ve “Ağrısız doğumda hipnoz” konuları ele alınacak.

Çoklu video gösterimlerinin yanı sıra, akut ve kronik ağrıda canlı ve uygulamalı tanıtımların yer alacağı programda; uygulamalar, katılımcılar tarafından gerçekleştirilecek.

Eğitim süresinin 16 saat olacağı  “Hipnoanestezi, Cerrahi Öncesi ve Sonrasında Hipnoz” eğitimi, saat 09.00’da başlayacak.

 Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: