“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele”

“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele” projesi için imzalar atıldı. Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi çocuklar için bir arada.

“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele”

“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele” projesi İş birliği protokolü Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından imzalandı.

Tuzla Belediyesinde gerçekleşen programa Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Sırrı Akbaba, Rektör Danışmanı Doç. Dr. İsmail Barış, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur, Strateji Geliştirme Direktörü Ayşe Kartal katıldı.

“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele” projesi kapsamında 0-6 yaş arası çocuk ve gençleri koruma amaçlı koruyucu ruh sağlığı, iyilik hali ve pozitif psikolojik sağlamlaştırma çalışmaları gerçekleştirilecek.

Aynı zamanda çocuklarla ilgili olumsuz uygulamaların önlenmesi, onların yeniden topluma kazandırılmaları, sosyal rehabilitasyonlarının tamamlanması sürecinde desteklenmesi amacı ile hayata geçirilen projede Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi birlikte çalışacak.

Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve paydaşlara yönelik tertip edilecek eğitici ve öğretici seminer, panel ve konferanslar için akademik personel temini konusunda destek verilmesi hedeflenen proje ile bilimsel sosyal çalışmaların hayata geçirilmesini hedefleniyor.

Protokol imza töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)Etiketler: Üsküdar üniversitesi Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele projesi tuzla belediyesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Psikosomatik hastalık ne demektir?
  15 Nisan 2019, 10:12
 • Beyinde pıhtı atması nedir, nasıl tedavi edilir?
  11 Nisan 2019, 17:12
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 17:01
 • Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyor...
  11 Nisan 2019, 16:52