Evlilik sırasında aldatan erkeklerin davranışları

Evlilik, kadın ve erkek arasında sadakat, mutluluk, sevgi ve resmi bir bağ ile kurulmuş aile hayatını ifade etmektedir.

Evlilik sırasında aldatan erkeklerin davranışları

Bu kurulan aile yapısı belirli süreler sonrasında çatlama gösterebilir, ev içerisinde yaşanan sıkıntılar, aile arasındaki kopuşlar ve sevgi eksikliği iki farklı tarafta da aldatma gibi risklerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle kadınlar genellikle çatlayan evliliklerinde aldatan erkeklerin davranışları konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Kadınlar, sevgilim beni aldatıyor mu veya kocam beni aldatıyor mu gibi durumlarda birçok klasik noktalara değinmekte ve filmlerde ya da dizilerde görmüş olduğu noktaları eşinde aramaktadır. Fakat bazı erkekler çok profesyonel yaklaşım sergileyerek bu noktaları gizlemeyi başarırken bazı erkekler çok basit noktalardan aldatmış olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

ALDATAN ERKEKLERİN DAVRANIŞLARI NASIL ORTAYA ÇIKMAKTADIR?

Genellikle kadınlar tarafından son yıllarda özenli bir şekilde dikkat edilen aldatan erkeklerin davranışları arasında birçok özel nokta bulunmaktadır. Erkekler bazen her gün aynı saatte yemeğe gelmeye başlıyor ve evine çok özen göstermeye başlıyorsa bu şüpheli bir durum olabilir. Erkekler iki kadınlı bir hayata geçiş gerçekleştirdikleri zaman aldatma psikolojisi ile birlikte dakikaları dahi hesaplayan, yeni ritüeller oluşturan ve tam vakitli olarak her şeyi yapmaya başlayan kişiliklere dönüşebilirler. Rutin olarak her gün yaptığı şeylerden uzaklaşabilir, yeni bir konuşma tarzı elde edebilir, kendi başına olma isteği duyabilir ve sık sık evden uzaklaşmak arzusu içerisinde bulunabilir.

ALDATAN ERKEKLERİN DAVRANIŞLARI VE NET İFADELER

Genellikle erkekler evliliğinde ilişkinin belirli bir suresinden sonra daha olgun davranışlar sergilemeye başlamalarına rağmen aldatan erkeklerin davranışları incelendiğinde yeniden aşk yaşayan ve sevgi duyan erkekler yaşından küçük ve genç hareketler yapma arzusu içinde olurlar. Normal koşullarda hiç ihtiyaç duymadığı ve istemediği şeyleri sizden istemeleri ve sizden iç çamaşırı değişikliği ya da makyaj değişikliği gibi talepleri bulunması size şüphelendirebilir. Hiçbir zaman yapmadığı bir şekilde karşı cinsten başka örneklerle sizi kıskandırmaya çalışması ve onları size örnek göstererek sizin onlara benzemenizi istemesi aldatma davranışlar arasında yer alabilir.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Son dönemlerde aldatıldığını söyleyenlerin sayısında belirgin bir artış var. İlişkilerin kaderi mi bu? Mutlu başlayan hatta mutlu devam ettiğine inanı
  • Kız arkadaşını veya eşini aldatan bir erkek sizce nasıl davranır? Aldatan erkeklerin ortak özellikleri var mıdır?
  • Sizce erkekler neden aldatır? Birliktelikten sıkıldıkları için? Sıradanlaşma hissi? Yeni heyecan arayışları? Ayrılık isteğini bir türlü dile getiremem
  • Evlilik içerisinde günlük hayata ilişkin ufak detaylarda sonu gelmeyen inatlaşmalar en az aldatma ve maddi sıkıntı kadar ilişkinin bitmesinde etkili.
  • İtalya'da yayınlanan son rapora göre WhatsApp mesajları boşanma davalarının en önemli delilleri arasına girdi.
  • Randevu Al