Erkeklerin bilmenizi istedikleri!

Erkekleri anlamak o kadar da zor değil. Psikologların bu konu üzerine yaptığı araştırmalar sonucunda erkeklerin açığa çıkarılan sırları!

Erkeklerin bilmenizi istedikleri!

ERKEKLER VE “SENİ SEVİYORUM”

Bazı erkekler hislerini sözlerden çok hareketlerle dile getirmeyi tercih eder. Ev işleri yaparken, eşyaları tamir ederken veya çöpü dışarı çıkarırken sizi sevdiğini söylemeyi seçebilir. Bu aslında her dakika aklında olduğunuzu gösterir.

ERKEKLER VE DUYGULARI

Erkekler hisleri konusunda dolaylı konuşmayı tercih ederler. Duygularını öğrenmek istiyorsanız romantik bir hafta sonu nereye gitmeyi ve ne yapmayı düşündüğünü sorun. Verdiği cevap nasıl hissettiğini ve sizi hayatında nereye koyduğunu gösterecektir.

ERKEKLER DEĞER BİLİR

Erkeklere karşı şefkat ve ilgi göstermek her daim işe yarayacaktır. Unutmayın, onlar anneleri tarafından şımartılarak büyüdüler. Sizden de aynı tavırları zaman zaman bekleyebilirler. Onun için makyaj yapmanız bile sizin için basit olsa da onun gözünde ona gösterdiğiniz ilginin kanıtıdır.

ERKEKLER VE VERDİĞİ SÖZLER

Erkekler evliliği veya ciddi bir ilişkiyi düşünmekte zorluk çekebilirler. Ancak yapılan araştırmanın gösterdiği kanıtlara göre erkekler evliliği oldukça ciddiye alıyor. Size teklif edene kadar bir süre bekleyebilirler. Bu sadece emin olmak istedikleri içindir. Araştırmaya göre erkeklerin %90’ı şansları olsa dünyaya yeniden geldiklerinde yine aynı kadınla evlenmeyi tercih ettiğini söylüyor.

ERKEKLER SİZİ DİNLİYOR

Birisiyle konuşurken siz “evet”, “anlıyorum” gibi sözlerle dinlediğinizi belli etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Erkeklerin bunu yapmıyor olması sizi dinlemedikleri anlamına gelmez. Aslında sessiz kalarak dikkatinizi dağıtmak istemiyorlar ve sizi gerçekten can kulağıyla dinliyorlar.

ERKEKLER VE BAĞLANMA

Erkekler ilişkinin bağlarını eşleriyle paylaştıkları aktivitelerle güçlendirirler. Sizinle duyguları veya düşünceleri hakkında konuşmaktansa beraber vakit geçirip spor yaparak veya tiyatroya giderek size bağlanırlar.

ERKEKLER VE KENDİ HAYATLARI

Erkekler için ortak geçirilen kadar kendilerine ayırdıkları zaman da çok önemlidir. Golf, bahçe işleri ya da spor salonu onların kendileri için yaptıkları aktivitelerdir ve her daim peşinde dolaşmanızdan hoşlanmayabilirler. Onu serbest bırakmaya çalışın, dönüp dolaşıp yine size dönecek ve sizi özlediğini hissedecektir.

ERKEKLER VE BABALARI

Eğer bir erkeğin bir ilişkide nasıl davranacağını merak ediyorsanız, babasına bakın. Çünkü erkekler için rol model babalarıdır. Bir ilişkide nasıl hareket etmeleri gerektiğini babalarından görürler.

ERKEKLER VE HAFIZALARI

Kadınlar tatsız konuları uzun süre akıllarında tutarken erkekler hoşlanmadıkları bir durum olduğunda bunu akıllarına kazımazlar. Bu nedenle siz hala önceki gece yaşanan tartışmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ama o bunu çoktan unuttu bile!

ERKEKLER VE AYRINTILAR

Erkekler sizin gibi karmaşık düşünebilme yetisine sahip değildir. Onlar analizci ve gözlemci bir yapı barındırırlar. Bu nedenle yüzünüzdeki üzüntü ifadesini veya gözlerinizdeki kızgınlığı kaçırabilirler. Onlara kızmayın, bu doğalarında var.

MİLLİYET