Erkekler gizli flörte daha eğilimli

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli!

Erkekler gizli flörte daha eğilimli
Paylaş:

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli!

Kadın ve erkeklerin farklı bakış açılarından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor.com, kadın ve erkeklerin ilişkilerinde sevgililerinden gizli sanal flört edinme konusunda eğilimlerini sordu. * Kadınlar ve erkekler sanal alemde gizlice flört etmeye daha mı eğilimli artık? Hangi yaş grubunda bu eğilim daha fazla? Facebook Messenger, WhatsApp, Skype gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının ilişkilerimizi nasıl etkilediği ortaya çıktı.

ERKEKLER “HEM SEVGİLİM HEM DE SANAL FLÖRTÜM OLSUN” DEDİ!

Sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört edenler ya da etmeye sıcak bakanların oranının erkeklerde çok daha fazla olması dikkat çekti. Kadınların yüzde 37’si anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizli flörtlere karşı pozitif bakarken, erkelerde yüzde 63 gibi yüksek bir oran “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!

Erken kalkanlar daha çok aldatıyor

İYİ HABER! GİZLİCE FLÖRT ETMEYENLER ÇOĞUNLUKTA

Ankete katılanların yüzde 61’i sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört etmeye pozitif bakmadığını belirtti. Bu sevgililer için sevindirici bir haber. Ancak kötü haberi sona sakladık. Sevgilisi haricinde gizlice flört etmeyen grupta erkeklerin oranı kadınlara göre düşük çıktı. Bu grubun yüzde 55’ini kadınlar oluştururken erkekler yüzde 45’te kaldı.

ERKEKLER HANGİ YAŞTA EN ÇOK FLÖRT EDİYOR?

Anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan erkeklerin yüzde 61’inin 18-24 yaş aralığında olduğu görüldü. Gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan kadınların yüzde 86’sı da 18-24 yaş aralığındaydı. ABD'de kurulan GirlsAskGuys.com, onun Türkçe versiyonu olan KizlarSoruyor.com ve yeni açılan İspanyolca versiyonu olan EllasSaben.com, birlikte toplamda dünya çapında aylık 10 milyondan fazla katılımcı topluyor. *3.741 KS canın katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonuçlarıdır.

MAHMURE