En yaygın görülen cinsel sorunlar psikolog

Günümüzde yeni evli ya da uzun süreli birliktelik yaşayan çiftlerin büyük çoğunluğuna cinsel sorunlar ile karşılaşmak mümkündür.

En yaygın görülen cinsel sorunlar psikolog
Paylaş:

Kimi durumda çiftler bu cinsel sorunların çözümü için profesyonel bir yardım almak için başvursalar da çoğu zaman cinsel sorunlarından utanan ya da toplumsal normlar nedeni ile bu cinsel sorunları dile getirmekten çekinen çiftler olmaktadır. Ancak çiftler kendi aralarında çözüme kavuşturamadıkları cinsel sorunlar için mutlaka profesyonel bir destek almalıdır. Çünkü vaktiyle çözülmemiş olan cinsel sorunlar evliliğin ileriki zamanlarında ayrılmaya bile varabilecek daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle ilişkilerinde bu tür sorunlar yaşayan çiftler en kısa sürede profesyonel bir cinsel sorunlar psikolog desteği almalılardır.

CİNSEL SORUNLAR PSİKOLOG NASIL ÇÖZÜLÜR

Günümüzde toplumsal yaşam süren insanlar evlilik ya da uzun dönemli birliktelikler gibi ikili ilişkilerinde yaşadıkları cinsel sorunları toplumun tepkisinden çekindikleri için uzman yardımı almadan kendilerince çözmeye çalışmaktadırlar. Ancak çözülemeyen ve bu nedenle daha çok büyüyen sorunlar ilişkileri bitme aşamasına getirebilir. Bu nedenle ilişkilerini kurtarmak için cinsel sorunlarını çözmek isteyen insanlar cinsel sorunlar psikolog yardımı alırlar. Psikolog ya da doktor gibi cinsel sağlık alanında uzmanlaşmış kişiler ise bu çiftlerin cinsel sorunlarını büyümeden ve en sağlıklı bir şekilde çözebilmek için çiftlere yardımcı olurlar. Bunun için çiftler güvenebilecekleri ve alanında uzman olarak görülen kişilerden yardım almak isterler.

CİNSEL SORUNLAR PSİKOLOG VE UZMAN DOKTORLAR

İkili ilişkilerde ve toplum nezdinde cinsel sorunlar hassas birer konu olarak görüldükleri için bu sorunlara sahip ve yardım almak için cinsel sorunlar psikolog ya da doktorlara başvurmak isteyen çiftler en güvenilir ve işinin ehli olan uzmanlar aramaktadırlar. Bunun için gerek internetten uzman doktor araştırmaları yaparlar gerekse bu konular hakkında güvenebilecekleri yakınlarından bu doktorlar hakkında tavsiye almak isterler. Bizler de bu hassas sorunların çözümüne yardımcı olabilmek için profesyonel cinsel sağlık ekibimiz ile cinsel konularda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bununla birlikte paylaştığınız cinsel sorunların hasta doktor gizliliği kapsamında güvenli bir şekilde saklı tutulacağı garantisi veriyoruz.Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: