En İyi Sağlık Sitesi

En iyi sağlık sitesi hangisi? e-psikiyatri.com, Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portalı ve en iyi sağlık sitesi olmaya devam ediyor. İşte En İyi Sağlık Sitesi Olan e-psikiyatri.com hakkında bilgiler...

En İyi Sağlık Sitesi
Paylaş:

En iyi sağlık sitesi olan e-psikiyatri.com, günlük 70 bine yakın  ziyaretçi ile Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portalı ve en iyi sağlık sitesi olmaya devam ediyor.

e-psikiyatri.com, Psikiyatri ve psikoloji başta olmak üzere ruh sağlığı, bilim, tıp, sağlık ve sağlık teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. e-psikiyatri.com, en iyi sağlık siteleri arasında yer alıyor.

2000 yılında yayın hayatına başlayan e-psikiyatri.com, Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeleri, en güncel şekliyle tarafsız, hızlı ve doğru bir şekilde okuyucularıyla paylaşırken, sağlıkla ilgili aradığınız her türlü bilgiye ulaşmanız için sizlere en doğru haberleri sunuyor.

EN GÜNCEL VE ÖZEL SAĞLIK HABERLERİYLE KARŞINIZDAYIZ!

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ile Üsküdar Üniversitesi’nin uygulama ortağı olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanlarından alınan destekle, uzman editörler tarafından hazırlanan e-psikiyatri.com, günlük yazılan 20 güncel haber içeriği ve bir bilimsel yayınla okuyucularını bilim ve en iyi ve en doğru sağlık haberleriyle buluşturuyor.

EN İYİ SAĞLIK SİTESİ

Beyin hastalıkları ve ruh sağlığı alanında uzman görüşleri ve dış kaynaklı literatürlerden oluşan makaleler ve haberlerle toplumu ruh sağlığı alanında bilgilendirme amacıyla yayın yapıyoruz.Toplumun ihtiyaç duyduğu konularda bilgi veren ve kolay okunan haberleriyle toplumsal gelişimi hedefleyen bir anlayışla yayın yapan e-psikiyatri.com olarak her gün artan ziyaretçi sayımızla büyümeye devam ediyoruz. E-psikiyatri.com’da A’dan Z’ye bütün hastalıklarla ilgili bilgilere ulaşabilir, bilimsel makalelerle sorularınıza cevap bulabilirsiniz

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA SİZİ DE BEKLİYORUZ!

Sosyal medyada da takipçilerimize ulaşıyor, güncel haberleri anlık paylaşıyoruz.
Bizlere;

https://www.e-psikiyatri.com
Twitter: e-Psikiyatri - @epsikiyatri
Facebook: e-Psikiyatri - @ePsikiyatri
Youtube: https://www.youtube.com/user/PsikoyorumTV

Adreslerinden ulaşabilirsiniz…Bu yazıya 1 yorum yapıldı.
  • hasan yazdı:

    ÇOK FAYDALI BİLGİLER BEĞENDİM


Cevap yazdığın kullanıcı: