Dr. Can Tumba, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nde

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Can Tumba, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesine katıldı.

Dr. Can Tumba, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nde

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, otizm, tik bozuklukları alanlarında çalışmalar yürüten Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Can Tumba, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Can Tumba, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesine katıldı.

Can Tumba kimdir?

2000 yılında Galatasaray Lisesi, 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan Can Tumba, 2017 yılında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD’da uzmanlığını tamamladı.

Muş Devlet Hastanesi’nde 2017-2019, Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi’nde 2019-2020 yılları arasında görev yapan Dr. Can Tumba, 2020 Temmuz ayından itibaren NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde görevine devam etmektedir.

Dr. Can Tumba’nın ilgi alanları arasında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme bozuklukları, otizm spektrum bozuklukları, zeka gerilikleri, tik bozuklukları, anne-babalık becerileri ve anksiyete bozuklukları yer almaktadır.

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri Uzmanı Dr. Dilek Sarıkaya NP Feneryolu Tıp Merkezi ailesine katıldı.
  • 1950'lere kadar ilaçlar, hastaları uyutup biraz sakinleştirmek dışında fazla bir işe yaramıyordu. 1951'de Rhone-Poulenc Laboratuarları yeni bir antihi
  • Randevu Al