Bilimsel Eğitim Toplantısın'da konuk Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu

Bilimsel Eğitim Toplantısına Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu katıldı.

Bilimsel Eğitim Toplantısın'da konuk Prof. Dr. Işın Boral Kulaksızoğlu

Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nin birlikte düzenlediği Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantılarında bu hafta “Alzheimer Hastalığında Davranışsal Bozukluklar ve Tedavileri” konusu ele alındı. Konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu katıldı.

Her hafta Çarşamba günleri Prof. Dr. Rasim Adasal Konferans Salonu’nda Üsküdar Üniversitesinin akademisyenleri, yüksek lisans ve lisans öğrencileri ile NPİstanbul Nöropsikiyatri hastanesinin uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantıları devam ediyor.

Seçilen konuların bilimsel veriler ışığında ele alınıp, her yönüyle değerlendirildiği, farklı disiplinlerle de irdelendiği toplantının bu hafta gündeminde “Alzheimer Hastalığında Davranışsal Bozukluklar ve Tedavileri” konusu vardı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Gerapsikiyatri Birimi, aynı zamanda Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı toplantıda Kulaksızoğlu Alzheimer hastalığına ilişkin önemli bilgiler verdi.

 

 

 

 Etiketler: üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi hakkında üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi nerede üsküdar üniversitesi burslar yatay geçiş üsküdar üniversitesi burs imkanları üsküdar üniversitesi pediatrik ergoterapi kliniği ergoterapi Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısı nevzat tarhan üsküdar üniversitesi rektörü üsküdar üniversitesine nasıl gidilir farmogenetik bilimsel eğitim toplantısı


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • 23 Nisan'ı Yüreklerinde Hissettiler!
  25 Nisan 2019, 09:50
 • Hiperleksi ne demek? Çocuğun hiperleksi olduğu nasıl anlaşılır?
  24 Nisan 2019, 15:24
 • Şizofreni erken fark edilir mi?
  24 Nisan 2019, 09:01
 • Beynin cinsiyeti var mı?
  24 Nisan 2019, 08:59