Beyaz saçları sevenlerden misiniz?

Saçlarını hiç boyatmayan ve Beyaz saçları sevenlerden misiniz? Beyazlayan saçlarıyla barışan kadınlar anlatıyor: Genç görünme baskısına direniyoruz.

Beyaz saçları sevenlerden misiniz?

Annesi saçındaki ilk beyazı bulduğunda Kate Dinota daha sadece 7 yaşındaydı. 14 yaşına geldiğinde sorgusuz sualsiz saçlarını boyatmaya başladı.

28 yaşındayken saçlarını boyamak için kuaförde bin saat ve 18 bin dolar harcadığını keşfettiğinde beyazlarını benimsemeye karar verdi.

Kate, her yaştan beyazlarını kapatmayı reddeden kadınlara yer veren Instagram hesabı Grombre'deki onca kadından sadece biri.

26 yaşındaki Martha Truslow Smith, ihtiyacı olan desteği başka yerde aramak yerine, tavsiyeleri diğer kullanıcılardan almak için Instagram'da bu hesabı kurdu.

Hesap, kadınlara hikayelerini gönderme ve yaşadıklarını anlatma şansı tanıyor. 10 bin takipçisi var.

SABAH

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Sevginin de dili var. Çok basit davranışlarla evliliğinizi kalıcı, mutlu ve daha huzurlu kılabilirsiniz. Rektör Tarhan sevgi dilinin sırlarını anlatıy
  • Enerjiyi düşüren davranışların başında karşı tarafı kırmamak için ‘hayır’ diyememenin geldiğini vurgulayan uzmanlar, kişisel algılamaların da olumsuz
  • Yapılan bir araştırmaya göre çalışanların en üretken olduğu zamanın pazartesi günü saat 10:01 olduğu ortaya çıktı.
  • Kendinizi mutlu edebilmeniz için bir köpek almanızı ya da uzak bir yerlere tatile gitmenizi önerebilirdik…
  • Erkekler için çocuk sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Eşiniz baba olmaya hazır mı? İşte cevabı.
  • Günlük yaşamda sıkça karşılaşılan batıl inançların, kişinin hayatının merkezinde yer alması ve yaşamını olumsuz etkilemesi halinde bunun Obsesif Kompu
  • Randevu Al