Atatürk Üsküdar Üniversitesi’nde anıldı

Mustafa Kemal Atatürk Üsküdar Üniversitesi’nde sevdiği türkülerle anıldı…

 Atatürk Üsküdar Üniversitesi’nde anıldı

Üsküdar Üniversitesi, ölümünün 77’inci yıldönümünde Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programı düzenledi. Öğrenciler Atatürk’ün sevdiği Ege Türkülerini onun için seslendirdi. Atatürk Üsküdar Üniversitesi’nde anıldı

Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77’inci yıldönümünde Türkiye’nin birçok bölgesinde anılırken Üsküdar Üniversitesi de Ulu önder için bir program düzenledi.
Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu saat olan 09:05’de siren sesiyle Atatürk ile şehitler anısına saygı duruşunda bulunuldu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bağımsızlığının bir simgesi olan İstiklal Marşı okundu.

Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene akademik, idari personelin yanı sıra öğrenciler katıldı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programın açılış konuşmasını yapan Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör, Atatürk’ün iyi bir siyasetçi, ekonomist, sanatçı, asker olduğunu söyledi. Atatürk’ün halkın üstünde değil yanında bir lider olduğunu sözlerine ekleyen Güngör, Atatürk’ün iyi bir ideolog olduğunu ve sıfırdan bir ideoloji yetiştirdiğini kaydetti.

Selamlama konuşmasının ardından Müzik Kulübü öğrencileri Atatürk’ün sevdiği Ege Türkülerini seslendirdi.
Öğrencilerin canlı performansı ilgiyle dinlendi.

 Atatürk Üsküdar Üniversitesi’nde anıldı 2Etiketler: adaylarla meslek söyleşileri basında Üsküdar üniversitesi nevzat tarhan üsküdar üniversitesi üsküdar üniversitesi bölümleri üsküdar üniversitesi bursları üsküdar üniversitesi dersleri üsküdar üniversitesi fiyatları Üsküdar üniversitesi hakkında bilgi üsküdar üniversitesi öğrencileri üsküdar üniversitesi programları yeni açılan üniversiteler prof. dr. sevil atasoy üsküdar üniversitesi öğrencileri nevzat tarhan konferans üsküdar üniversitesi eğitimleri üsküdar üniversitesi bursları ergoterapi g 20 zirvesi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • TMU tedavisi nedir?
  13 Şubat 2019, 09:09
 • Kalp sağlığı nasıl korunur?
  12 Şubat 2019, 09:59
 • Bağışıklık Sisteminizi güçlendirin!
  12 Şubat 2019, 09:03
 • 10 kişiden 8'i bağımlı!
  11 Şubat 2019, 16:04