ASDER heyeti Külliye’de

Adalet Savunanlar Derneği (ASDER) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve yönetim kurulu heyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

ASDER heyeti Külliye’de

Ziyarete ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi de katıldı.

ASDER’in hazırladığı YAŞ, kararname, istifa ve emekliliğe zorlananlar, askeri öğrenciler ile uzmanların 6191 sayılı yasanın gideremediği mağduriyetler ile bunların telafisi için hazırlanan yasa teklifi Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’a sunuldu. Toplantı sonrası heyet görüşmelerin tamamının faydalı geçtiği ve yasa teklifinin ilgililere takdim edildiğini açıkladı.

Ankara ziyaretinde ASDER heyetinde Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yanı sıra, ASDER Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi, ASDER Ynt. Krl. Bşk. V. Mustafa Hacımustafaoğulları, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Gn. Sek. Reşat Fidan, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. Necmettin Keleş, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Ankara Şube Bşk. Dr. H. Hüseyin Uludağ, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Bursa Şube Bşk. Arif Çelenk, ASDER Ynt. Krl. Bşk. Yrd. ve Konya Şube Bşk. Mehmet Kanmaz,  ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Yusuf Çağlayan, ASDER Hukuk Komisyonu Üyesi E. As. Hâkim Namık Kemal Urhan yer aldı.

ÜHAEtiketler: Üsküdar Üniversitesi Prof. Dr. Nevzat Tarhan Adalet Savunanlar Derneği ASDER Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Cumhurbaşkanı Başdanışmanı E. Tuğg. Adnan Tanrıverdi


Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

Psikoyorum TV Arşivi Üsküdar Üniversitesi Televizyonu TANPA - Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği TBHD - Tedavisel Beyin Haritalamaları Derneği
BİLGİ PARKI
NPİSTANBUL Bilgi Parkı
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ TV
VİDEOLAR
 • Duygusal zeka doğuştan gelen bir özellik midir? Arttırılabilir mi?
  24 Mayıs 2019, 11:34
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunda farklı tedavi yöntemleri var mı?
  23 Mayıs 2019, 11:34
 • Alerjiler genetik midir? Vücutta neden alerji gerçekleşir?
  21 Mayıs 2019, 09:34
 • Şizofreni nasıl anlaşılır? Mevsimsel geçişler tetikliyor mu?
  20 Mayıs 2019, 13:41