Aldatmanın acı gerçekleri

Yapılan bilimsel araştırmalar, aldatma hakkındaki gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya koydu.

Aldatmanın acı gerçekleri

Başınıza gelmemiş olsa da muhakkak aldatan ya da aldatılan bir yakınınız olmuştur. Bu durum karşısında akla gelen ilk sorudur "Peki ama neden?!" Amerika'da yapılan bilimsel araştırmalar ve binlerce insanın katıldığı anketler, insanların (genelde) neden aldattığını, kimlerin aldatmaya daha meyilli olduğunu ortaya çıkardı.

İŞTE SADAKATSİZLİK HAKKINDAKİ ACI GERÇEKLER...

Kimler daha çok aldatıyor? Narsistik kişilik bozukluğuna sahip olanlar Anne ya da babası aldatılmış olanlar "Aldatma geni" olanlar Büyük testisli erkekler Eşine olan güveni az olan kadınlar Orgazm taklidi yapanlar Derin sesli erkekler Eşinin penis boyu büyük olan kadınlar Kadınlar duygusal aldatmanın daha kötü olduğunu düşünürken, erkekler seksüel aldatmanın çok daha kötü olduğunu düşünüyor.

Kadınların yüzde doksanı tutkulu bir öpüşmeyi aldatma olarak görürken bu oran erkeklerde yüzde 75... Kadınların yüzde 75'i flörtöz mesajlaşmayı aldatma olarak görürken, erkeklerin yüzde 51'i bu mesajları aldatmak olarak sayıyor.

 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Son dönemlerde aldatıldığını söyleyenlerin sayısında belirgin bir artış var. İlişkilerin kaderi mi bu? Mutlu başlayan hatta mutlu devam ettiğine inanı
  • Kız arkadaşını veya eşini aldatan bir erkek sizce nasıl davranır? Aldatan erkeklerin ortak özellikleri var mıdır?
  • Sizce erkekler neden aldatır? Birliktelikten sıkıldıkları için? Sıradanlaşma hissi? Yeni heyecan arayışları? Ayrılık isteğini bir türlü dile getiremem
  • Evlilik içerisinde günlük hayata ilişkin ufak detaylarda sonu gelmeyen inatlaşmalar en az aldatma ve maddi sıkıntı kadar ilişkinin bitmesinde etkili.
  • İtalya'da yayınlanan son rapora göre WhatsApp mesajları boşanma davalarının en önemli delilleri arasına girdi.
  • Randevu Al