5 Haziran Ay Tutulması

5 Haziran Ay Tutulması nasıl etkileyecek. 5 Haziran Ay Tutulmasında hangi konular gündemde olacak. 5 Haziran Ay Tutulması ne zaman kaçta gerçekleşecek. 5 Haziran Ay Tutulması hakkında bilinmeyenler...

5 Haziran Ay Tutulması
Paylaş:

5 Haziran Ay Tutulması nasıl etkileyecek. 5 Haziran Ay Tutulmasında hangi konular gündemde olacak. 5 Haziran Ay Tutulması ne zaman kaçta gerçekleşecek. 5 Haziran Ay Tutulması hakkında bilinmeyenler...

5 HAZİRAN AY TUTULMASI

Haziran ayı geldi. Haziran ayına giriş yapıldı. 5 Haziran'da ay tutulması meydana gelecek. Öncelikle 5 Haziran'da Yay burcunda Ay Tutulması meydana gelecek. Akabinde 21 Haziran'da da Yengeç burcunda bir Güneş Tutulması olacak. Bu iki tutulma ve gezegen hareketleri burçları nasıl etkileyecek?

5 Haziran'da Yay burcunda meydana gelecek Ay Tutulması'nda aşk ve ilişkilerde bazı sert etkilerle yüzleşebilirsiniz. Ancak bu etkilerle ilişkilerde yapılandırmaya, karara gidebilirsiniz. Tutulma döneminde zorlanmalar olsa da faydalı etkiler barındıracak. Ayrıca çocuğunuzla ilgili haberler de alabilirsiniz.

5 HAZİRAN AY TUTULMASI ETKİLERİ

1-10 Haziran arasında doğan İkizler
3-13 Eylül arasında doğan Başak
2-12 Aralık arasında doğan Yay
1-10 Mart arasında doğan Balık burçları Dolunay ve Ay tutulmasından en fazla etkiyi alacak kişiler olacak.

5 Haziran’ da saat 22.13 itibariyle İkizler/Yay burçları eksenindeki tutulmalar gerçekleşecekç Dolunayla birlikte Yay burcundaki Ay tutulması toplumsal ve sosyal olayların iyiden iyiye mercek altına alınacağının habercisi.

Ve bu 1,5 senelik zaman İkizler ve Yay burçları, bu burçlarda kişisel gezegenleri, yükselenleri bulunanlar için çok önemli.

Ay tutulmalarının gücü farklıdır. Çoğunlukla sonlandırma enerjisine sahiptir. Hüzünlüdür, duygusaldır, stres doludur.  Hastalık korkusunu, fobileri, psikosomatik rahatsızlıkları nüksettirir. Gökyüzündeki en önemli ve haberci olaylara gebedir. Toplumsal alanlara, kişiler üzerine güçlü enerjiler yollar.

Tutulmalar yaşamlarımızda meydana gelen önemli kavşakları ve önemli karar zamanlarına işaret eder. Bu ay hepimiz hayatlarımızın farklı alanlarında çok önemli kararlar alacağımız bir ay olacak.  5 Haziran Ay Tutulması bütün burçları farklı etkileyecek.

5 HAZİRAN AY TUTULMASI ETKİLERİ

- Öfke
- Sinirlilik
- Travmalar
- Takıntılar
- Saplantılar
- Ortaklıklarda anlaşmazlıklar, tıkanmalar
- Üst solunum yolu Hastalıkları
- Aldatma
- Boşanma
- Evliliklerde Kriz
- Dolandırıcılık
- Kandırılma
- İş kaybetme, işten ayrılma
- Para kaybetme, para kaptırma
- Şiddet
- Dünya genelinde skandallar
- Umursamazlık
- İkiyüzlülükBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: